اخبار

تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی سازمان، مدیریت هزینه هاست

تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی سازمان، مدیریت هزینه هاست
مدیر درمان استان زنجان از برگزاری دوره آموزشی تایید و رسیدگی به اسناد خدمات پاراکلینیکی دفاتر اسناد پزشکی استانهای شمالغرب کشور از 27 لغایت 29 فروردین در محل سالن کنفرانس موسسه خیریه مهرانه خبرداد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،  دکتر محمدی در آغاز دوره آموزشی تایید و رسیدگی به اسناد خدمات پاراکلینیکی دفاتر اسناد پزشکی استانهای شمالغرب کشور ،با حضور نمایندگان اعزامی از استانهای قزوین ، گیلان ، اردبیل ، کردستان و آذربایجانهای شرقی و غربی ، سال 96 را سال پرمشقت خواند و گفت سال گذشته سالی پرحجم و از منظر مالی دشوار برای مجموعه کشور و سازمان بویژه بخش درمان غیر مستقیم بود.
دکتر محمدی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی با این حجم فراوان وتنوع فعالیت ، یک نهاد خدمت رسان و مردمی است اظهار داشت سطح تعاملات و جلسات فراوان سال گذشته با مسئولین ارشد استان و نمایندگان مجلس با 10 سال گذشته از حیث کثرت فعالیت از جمله برنامه ششم توسعه ، ادغام بیمه های پایه ، اخذ رای اعتماد وزیر از مجلس ، بدهی بیمه ها و حذف دفترچه درمانی و... برابری میکند که خوشبختانه عمده این فشارها در آخرین روزهای سال 96 به همت مسئولین ارشد سازمان و کشور حل و گشایش عظیمی ایجاد شد.
این مقام مسئول تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی سازمان را ، مدیریت هزینه عنوان کرد و افزود این مشکلات صرفا مختص سازمان تامین اجتماعی نیست بلکه هزینه های القایی است که از بیرون تحمیل میشود بطوریکه امروزه بالای 70 درصد اعتبارات استان در بخش درمان غیر مستقیم هزینه میشود.
مدیر درمان استان زنجان در ادامه موسسه خیریه مهرانه را باعث فخر و مباهات استان و کشور دانست و از مردم ولایتمدار و متدین زنجان بویژه موسسین و انسانهای خیر اندیش و نوعدوست تشکر کرد و گفت این موسسه بزرگ ، بدون هیچگونه اتکاء به دولت و سازمانی ، کار بسیار عظیمی را در شمالغرب کشور انجام میدهد.
دکتر محمدی ضمن تشریح فعالیتهای بسیار ارزشمند این موسسه یادآورشد مهرانه با یاری نیروهای داوطلب مردمی امکان بهبودی بیماران مبتلا به سرطان را بیش از پیش فراهم کرده و از طریق ارتقاء کمی و کیفی سلامت جسمی و روانی بیماران ، روح امید به زندگی را در وجود آنان با ارائه خدمات کاملا رایگان اعم از درمان ، اسکان ، خدمات پاراکلینیکی و آموزشی در سطح وسیعی ایجاد کرده است.

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۴:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید