اخبار

مصرف کالای داخلی بهترین راه حمایت از کارگر ایرانی است

مصرف کالای داخلی بهترین راه حمایت از کارگر ایرانی است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در دومین جلسه ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر گفت: مصرف کالای تولید داخل، بهترین راه حمایت از کارگر ایرانی و تحقق اشتغال پایدار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از ایرنا، محمدرضا یوسفی  افزود: هفته کارگر فرصت مغتنمی است تا به مسائل و مشکلات پیرامون جامعه کار و کارگری پرداخته شده و تدابیر لازم برای رفع آن ها اتخاذ شود.
وی با بیان اینکه کار کردن فقط خلاصی از فقر نیست، اظهار کرد: اشتغال به کار، بر عزت و شخصیت هر فرد افزوده و او را در نظر خود و دیگران محترم می سازد؛ بنابر این همه دستگاهها و نهادهای متولی باید برای رفع موانع اشتغال دست به دست هم دهند.
یوسفی به تلاش برای تحقق عملی شعار 'حمایت از کالای ایرانی' اشاره کرد و ادامه داد: برنامه هایی در مجموعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و دستگاههای تابعه پیش بینی شده است تا فرصتی را برای تحقق شعار سال فراهم آورد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه بیش از 25 عنوان برنامه برای بزرگداشت هفته کارگر در این استان اجرا می شود، خاطرنشان کرد: برگزاری همایش حقوق شهروندی با محوریت حمایت از کالای ایرانی، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای واحدهای تولیدی، صنعتی، کشاورزی و خدمات استان، برگزاری تورهای خانوادگی جهت دیدار خانواده کارگران از واحدهای تولیدی، برگزاری مسابقات ورزشی بین کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی در استان، حضور کارگران در نمازهای جمعه و هماهنگی با کارآفرینان برتر برای سخنرانی در کارگاهها و مدارس استان از جمله برنامه های پیش بینی شده برای بزرگداشت هفته کارگر در استان زنجان است.
روز نخست ماه می میلادی مصادف با 11 اردیبهشت به عنوان روز جهانی کارگر نامگذاری شده است.
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید