اخبار

255 واحد اقتصادی در جشنواره کارآفرینان برتر زنجان رقابت می کنند

255 واحد اقتصادی در جشنواره کارآفرینان برتر زنجان رقابت می کنند
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: 255 واحد تولیدی و خدماتی این استان در جشنواره کارآفرینان برتر استانی شرکت خواهند کرد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از محمدرضا یوسفی در نشست مشترک شورای سیاستگذاری دوازدهمین جشنواره استانی کارآفرینان برتر و هیات امناء کانون کارآفرینان استان زنجان  عنوان کرد: جشنواره معرفی کارآفرینان برتر استان امسال همزمان با جشنواره امتنان، 9 اردیبهشت جاری برگزار می شود.
وی ترویج کارآفرینی، نوآوری و خلاقیت را هدف عمده جشنواره معرفی کارآفرینان برتر برشمرد و ادامه داد: تلاش بر این است تا با معرفی کارآفرینان برتر، جوانان بتوانند با الگو قرار دادن آنان، راه درست را پیدا کنند.
یوسفی اظهار کرد: ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان اقتصادی بخش های مختلف، ایجاد نشاط و رقابت در فضای کسب و کار، بهره گیری از ظرفیت کارآفرینان در توسعه اقتصادی و تقویت نقش آنان در نظام تصمیم سازی از دیگر اهداف برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه طی چند سال گذشته کارآفرینان برگزیده مرحله استانی در زنجان در مرحله کشوری و ملی نیز حایز رتبه های برتر شدند، افزود: امیدواریم امسال نیز از بین 10 کارآفرین برتری که در مرحله استانی معرفی می شوند، چهره های برگزیده در سطح ملی را نیز شاهد باشیم.
به گزارش ایرنا در دوره گذشته بیش از 300 نفر برای شرکت در جشنواره کارآفرینان نمونه استان زنجان ثبت نام کردند که از میان آنان 6 نفر به عنوان کارآفرین نمونه استانی و 2 نفر در سطح ملی معرفی شدند.                                                 مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این جلسه مهندس سعید یوسفی اصل و محسن عطائیان را به عنوان رئیس و دبیر کانون کارآفرینان به مدت دوسال انتخاب و معرفی نمود.
۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید