اخبار

پیام تبریک مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت هفته کارگر

پیام تبریک مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت هفته کارگر
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان طی پیامی آغاز هفته کارگر را به جامعه کارگری کارفرمایی وتعاونگران استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمد رضا یوسفی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در پیامی فرارسیدن هفته کارگر را به جامعه کارگری ، کارفرمایی وتعاونگران استان، تبریک و تهنیت گفت.

در این پیام آمده است: هفته کارگر، فرصت مناسبی است برای تجلیل از کسانی که ردای تلاش و خدمت بر قامت استوارشان، تجسمی از اراده و همت است. آن بزرگ مردان و شیر زنانی که با اراده ای پولادین در اعتلای نام ایران بر بلندای قله های افتخار و عزت، گام برداشته و عاشقانه تلاش می کنند تا شعار «ما می توانیم» را بار دیگر به گوش بدخواهان و دشمنان قسم خورده و همه آنانی که شکست ایران را در تحریم می دانند، برسانند.
وی در اداره این پیام می افزاید: بی شک، ایران اسلامی در سایه عزم و اعتماد مجدانه کارگران شرافتمند راهی می پیماید که فردایی شکوه مند را نوید می دهد. در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «دولت و ملت، هم دلی و هم زبانی» نام گذاری شده، جایگاه و نقش کارگران- این بازوان توانمند تولید و توسعه- بر هیچ کس پوشیده نیست؛ چرا که کارگران عزیز، چه در روزهای مبارزه انقلابی ملت ایران و چه در طول سال های غرورآفرین دفاع مقدس همواره ثابت کرده اند در صف اول ایثار و جانبازی هستند و عاشقانه ندای امام امت خویش را لبیک گفته اند.
 
صفائی در پایان این پیام خاطر نشان می کند: این جانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام کارگر، تلاش های شبانه روزی کارگران پر تلاش و زحمت کش استان را ارج نهاده و سلامتی، سعادت و پیروزی هر چه بیش تر آنان را در تمامی مراحل زندگی از خداوند متعال و تحت رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری، خواستارم.

۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید