اخبار

پرونده الکترونیک سلامت برای مددجویان زنجانی تشکیل می‌شود

پرونده الکترونیک سلامت برای مددجویان زنجانی تشکیل می‌شود
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از تشکیل پرونده الکترونیک سلامت برای مددجویان زنجانی خبر داد و گفت: بسته‌های بهداشتی در بین مددجویان توزیع می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان،هدایت صفری امروز در جمع اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت هفته سلامت اظهار داشت: در این هفته مددجویان به مراکز درمانی و خانه های بهداشت برای تشکیل پرونده الکترونیک سلامت معرفی می‌شوند.

وی با بیان اینکه این کار با هدف ارتقاء سطح آگاهی و سلامت جامعه انجام می‌گیرد، تصریح کرد: در هفته سلامت با همکاری کارشناسان مراکز بهداشتی و درمانی در سطح استان کلاسهای مختلف آموزشی ، بهداشتی و پیشگیری از بیماری‌ها برای جامعه هدف برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان به ارائه بسته‌های تشویقی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد زنجان نیز اشاره کرد و افزود: علاوه بر توزیع بسته‌های بهداشتی بین مددجویان خدمات رایگان نظیر کنترل قند خون ،چربی خون، فشار خون برای جامعه هدف انجام می‌گیرد.

وی گفت: پخش بروشور و پوستر با هدف ارتقاء سطح آگاهی و سلامت جامعه هدف مسابقات مرتبط با هفته سلامت در بین دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد با هماهنگی مراکز بهداشت در همه شهرستان‌ها برگزار می‌شود

۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید