اخبار

مخاطب شعار سال فقط مسؤولان نیستند

مخاطب شعار سال فقط مسؤولان نیستند
مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه در سال خط مشی کشور با نامگذاری شعار سال تعیین می شود، بیان کرد: اما امسال مخاطب شعار سال فقط مسؤولان نیستند و احاد مردم باید در این زمینه نقش تعیین کننده‌ای داشته باشند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمدرضا یوسفی صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران که به مناسبت هفته کار و کارگر برگزار شد، اظهار کرد: نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری در واقع یک دستور برای اجرای برنامه‌ها با محوریت حمایت از کالای ایرانی بود.

وی .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه مسؤولان و تولید کنندگان نیز باید در حمایت از کالای ایرانی تلاش کنند، گفت: شاید یکی از دلایل گرایش مردم به کالای ایرانی این بوده است که کالای خارجی ارزان‌تر بوده است.

یوسفی با اشاره به اینکه برخی از مردم به علت کیفیت بالای کالاهای خارجی به ان گرایش پیدا می‌کنند، گفت: در واقع امروز کار به جایی رسیده که خرید کالای خارجی به یک افتخار برای ما محسوب شده است.

وی گفت: اگر صدا و سیما بتواند رویکرد استفاده از کالای داخلی را به خوبی به مردم تبیین کند بسیاری از مردم به خرید کالای داخلی روی خواهند آورد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه حمایت از کالای ایرانی به معنای استفاده از هر کالای داخلی بی‌کیفیت نیست و باید تولید کنندگان نیز ضوابط و قوانینی را در این زمینه رعایت کنند، بیان کرد: جوانان باید با دانش و طراحی خود همت کافی و وافی را در حمایت از کالای ایرانی داشته باشند.

وی تصریح کرد: از فردا هفته کارگر آغاز می‌شود و در این ایام در زنجان نیز همچون سنوات گذشته برنامه‌های متعددی اجرا می‌شود.

یوسفی با بیان اینکه برگزاری مسابقات ورزشی در بین واحدهای تولیدی، مراسم غبارروبی و عطرافشانی، دیدار باخانواده شهدا از جمله برنامه‌های این اداره کل در هفته کار و کارگر است، گفت: برگزاری پیاده‌روی خانوادگی برای کارگران و حضور روسای شورای تامین برای عیادت از کارگران بیمه تامین اجتماعی، اجرای زنگ ورزش صبحگاهی، برگزاری جشن کارگری و جشنواره امتنان و کارآفرینان برتر، برگزاری دوازدهمین دوره جشنواره تجلیل و تجلیل از مدال آوران کارگر نیز از دیگر برنامه‌های اجرایی در هفته کار و کارگر است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه با تمهیدات انجام شده بسیاری از کارگاه‌های تعطیل شده در سال قبل احیا شد، گفت: روند بیمه بیکاری نیز سال قبل کاهشی بوده و با ایجاد اشتغال موفق شدیم از 3 هزار و 698 به 3 هزار و 93 نفر برسیم.

۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید