اخبار

'دهکده تعاون' در شهرستان 'طارم' تاسیس می شود

'دهکده تعاون' در شهرستان 'طارم' تاسیس می شود
مدیر روابط عمومی اداره ی کل تعاون استان زنجان ، گفت: در آینده نزدیک 'دهکده تعاون' در شهرستان طارم از توابع این استان تاسیس می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان 'رسول احدی'  افزود: شرکت تعاونی آبادگران دشت سکیلر با عضویت تمامی افراد بالای 18 سال این روستا در حال طی مراحل قانونی ثبت می باشد.
وی ، با بیان اینکه تعاونی آبادگران دشت سکیلر، دارای240 عضو خواهد بود ، افزود : این تعاونی با هدف ارتقا روحیه همکاری و تعاون،
کمک به مستمندان ، تجمیع محصولات تولیدی کشاورزی و عرضه مستقیم آن به بازار ، جهت حذف واسطه ها ایجاد می شود.
احدی ، 'جلوگیری از افزایش کاذب قیمت ها ، ایجاد اشتغال برای جوانان و فارغ التحصیلان این روستا به منظور جلوگیری از مهاجرت به شهرها ، استفاده از نعمت های خدادادی موجود در منطقه ، ارایه خدمات زیارتی و تفریحی به اهالی و کمک به ازدواج آسان و بی دغدغه و در اختیار گذاشتن منابع و تسهیلات مورد نیاز برای افرادی که فاقد امکانات و لوازم برای اشتغال هستند، از دیگر اهداف تشکیل این تعاونی ذکر کرد.
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان ، گفت: مردم روستای سکیلر ، به دنبال ایجاد رونق اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در این روستا هستند.
احدی، خاطرنشان ساخت: با تاسیس این تعاونی در 'روستای سکیلر' شهرستان طارم، می توان از این روستا به عنوان 'آرمان شهر تعاون' یاد کرد.
 

۱۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید