اخبار

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان:

عمل کردن به وظیفه ذاتی مصداق بارز پایمال نشدن خون شهدا

عمل کردن به وظیفه ذاتی مصداق بارز پایمال نشدن خون شهدا
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینگه کارگران با تلاش در جبهه اقتصاد کشور پشتیبان آرمانهای شهداهستند گفت:عمل کردن به وظیفه ذاتی مصداق بارز پایمال نشدن خون شهدا


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، محمدرضا یوسفی در مراسم غبارروبی و تجدید میثاق به آمان‌های امام راحل و شهدا ضمن گرامیداشت هفته کار و کارگر و تبریک اعیاد شعبانیه به ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های شهدای 8 سال دفاع مقدس و نیز شهدای مدافع حرم اشاره و ابراز کرد: شهدا و رزمندگان با بزرگواری و صداقت در زمان خود احساس وظیفه کرده و برای دفاع از مرز و بوم کشورمان از جان خود گذشتند و یک وجب از خاک ایران را به دست دشمنان نسپردند از همین رو به تمامی شهدا، زرمندگان پرتلاش در سپاه، ارتش و بسیج افتخار می‌کنیم.
وی با اشاره به این‌که با نیم‌گاهی به گذشته می‌توان دریافت که مردم ایران همیشه با آگاهی و بصیرت وارد میدان شده و سره را از ناسره تشخیص دادند، خاطرنشان کرد: امروز با حضور در مزار شهدا و تجدید میثاق با آرمان‌های آنان اعلام می‌کنیم که همیشه در صحنه هستیم و با قدرت تمام از کشور و حیثیت‌مان دفاع می‌کنیم.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان این‌که قشر کارگر در پیروزی انقلاب اسلامی نقش‌آفرینی کرده و با حضور در جبهه‌ها به رسالت خود جامعه عمل پوشاندند، گفت: کارگران با تولیدات خود سنگر رزمندگان اسلام را پشتیبانی می‌کردند.
وی با اشاره به این‌که دشمنان انقلاب اسلامی همواره در صدد ضربه زدن به کشورمان هستند، تصریح کرد: در شرایط کنونی کارگران با وجود تمام مشکلات و موانع موجودی که دشمنان ایجاد کرده‌اند باید همانند گذشته با بصیرت و آگاهی سنگر تولید را حفظ کنند.
یوسفی ضمن تأکید بر شعار سال عنوان شده از سوی رهبر معظم انقلاب تحقق آن را در گرو تلاش و همدلی تمام آحاد جامعه اعم از مردم، تولید‌کنندگان و نیز مسئولان دانست و یادآور شد: در راستای استفاده از کالای ایرانی باید فرهنگ‌سازی صورت گرفته و تولیدکننده نیز باید کالای باکیفیت تولید کند.
وی با بیان این‌که مردم باید بدانند که نتایج و آثار استفاده از کالای داخلی رونق تولید در جامعه بوده و منجر به ارتقا اقتصاد کشور می‌شود، خاطرنشان کرد: با رونق بخشیدن به اقتصاد می‌توان تمامی موانع موجود در کشور را برطرف کرد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به این‌که دشمنان بر معیشت و اقتصاد کارگران دست گذاشته‌اند و می‌خواهند از این فرصت برای دور کردن از اهداف انقلاب استفاده کنند، گفت: شهدا از ما انتظار دارند تا خونشان را پایمال نکنیم و در صورتی که هر کس به وظیفه ذاتی خود عمل کند می‌توانیم دشمنان را مثل همیشه نابود کرده و خللی در اراده آهنین ما ایجاد نشود.
۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید