اخبار

رونمایی از کتاب شهید شاخص کارگری

رونمایی از کتاب شهید شاخص کارگری
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در دیدار با خانواده شهیدان جعفری عنوان کرد: رونمایی از کتاب شهید شاخص کارگری
                                                                                                                                                      
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، سیدعلی اکبر طاهایی، مشاور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به همراه شورای معاونین اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با خانواده معظم شهیدان عبدالوهاب و محمدولی جعفری در زنجان دیدار کردند.
طاهایی در این دیدار با بیان اینکه خانواده شهدا از سرمایه های گران سنگ جامعه ما محسوب میشوند، گفت: باید در  حفظ و پاسداشت مقام آنان تلاش کنیم.
وی با تاکید بر توجه ویژه به کارگران نمونه بی مسکن تصریح کرد: در سالهای گذشته ۴۲ درصد از کارگران نمونه کشور بی مسکن بودند که با تمهیدات انجام شده این آمار در حال حاضر کاهش یافته است و برای صاحب خانه شدن همه کارگران برنامه ریزی شد که در نهایت در قالب مسکن مهر بخش قابل توجهی از کارگران مسکن دار شدند.
در ادامه این دیدار محمدرضا یوسفی، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه توجه ویژه ای برای کارگران بی مسکن استان شده است، افزود: در غالب تسهیلات مسکن مهر در حدود ۳۰۰ واحد مسکن به کارگران شرکت ایران ترانسفو واگذار شده است.
وی با اشاره به اینکه شهید عبدالوهاب جعفری امسال به عنوان شهید شاخص کارگری انتخاب شده است، خاطرنشان کرد: کتاب این شهید والا مقام به همت اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تهیه شده و طی مراسمی در هفته کار و کارگر رونمایی می شود.
۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید