اخبار

دولت خادم کارگر و کارآفرین است

دولت خادم کارگر و کارآفرین است
مشاور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در خطبه های پیش از نماز جمعه در مصلای زنجان تصریح کرد: دولت خادم کارگر و کارآفرین است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان، سیدعلی اکبر طاهایی، در خطبه های پیش از نماز وحدت بخش جمعه در مصلای زنجان با اشاره به اینکه کار ،کارگر و کارآفرین سه ضلع مهمی است که یک ضلع آن دولت خدوم جمهوری اسلامی است،گفت:دولت هم باید خادم کارگر باشد هم کارآفرین چرا که در صورت نبود کارآفرین کارگر خویش فرماست و خود باید متحمل هزینه های بیمه ای خود باشد ولی اگر کارآفرین و صاحب کار باشد قرارداد فی مابین کارگر و کارآفرین موضوعیت می یابد.
وی با بیان اینکه امیدواریم در استان شهید پرور و عالم خیز زنجان به برکت انقلاب و به همت مردم و مسئولان شاهد رونق اقتصاد و سامان یافتن زندگی مردم باشیم، خاطرنشان کرد: روزی می رسد که در این استان هیچ کارخانه ای در استان تعطیل نشود مگر برای ارتقا و به روز رسانی تجهیزات.
طاهایی با تاکید بر اینکه زنجان را با حسینیه می شناختم ولی نمی دانستم فرزند حسینیه و فرزند معنوی اندیشه حسینی در زنجان مهرانه است که توانسته صدها بیمار سرطانی را به همت خیران زنجانی مداوا کند، بیان کرد: مهرانه در ایران به همت زنجانی ها بی نظیر و بی بدیل است.
وی با بیان اینکه به گزارش مدیرکل تعاون کار و  رفاه اجتماعی استان بیمه بیکاری در زنجان کاهش داشته است، خاطرنشان کرد: باید در مواجه با مشکلات با مردم صادق باشیم چرا که انقلاب، امام و رهبر نیز بر صادق بودن با مردم تاکید دارند.
مشاور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود یادآور شد: مشکلات به همت مردم و مسئولان قابل حل است.
۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید