اخبار

بهره گیری از ظرفیت های بالقوه شهرستان طارم برای اشتغالزایی ضروری است

بهره گیری از ظرفیت های بالقوه شهرستان طارم برای اشتغالزایی ضروری است
مدیر عامل بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان زنجان گفت:بهره گیری از ظرفیت های بالقوه شهرستان طارم برای اشتغالزایی و توسعه استان ضروری است.

'به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان مهدی اشراقی' شهرستان طارم را از قطب های مهم کشاورزی این استان دانست و افزود: بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان زنجان برای کمک به متقاضیان سرمایه گذاری در زمینه های مختلف بستر سازی کرده و امور مربوط به سرمایه گذاری در طارم را پیگیری می کند.
وی با اشاره به سیاستگذاری و رویکرد دولت دهم برای اشتغالزایی و رفع معضل بیکاری در جامعه اظهار داشت: ارایه تسهیلات استثنایی برای اشتغالزایی در کوتاهترین زمان ممکن از طریق ایجاد خوشه های صنایع تبدیلی کشاورزی از جمله رویکردهای جدی دولت در شهرستان طارم است.
مدیر عامل بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان زنجان واگذاری زمین در شهرک صنعتی طارم با تسهیلات ویژه را از جمله اقدامات دولت در راستای شکوفایی اقتصاد این منطقه عنوان کرد و اظهار داشت: هر متر مربع زمین در شهرک صنعتی طارم بین 50 تا80 هزار ریال به سرمایه گذاران واگذار می شود.
اشراقی از تخصیص اعتبار 20 میلیارد ریالی توسط بانک صنعت و معدن به واحد های تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی طارم خبر داد و ابراز داشت: این تسهیلات با ترکیب 20درصد متقاضی و 80 درصد سهم بانک ارائه می شود.
وی ابراز امیدواری کرد، طی دو سال آینده 50 واحد در شهرک صنعتی طارم به بهره برداری برسد و یادآور شد: با راه اندازی این واحدها 100 فرصت شغلی در این شهرستان ایجاد خواهد شد.
مدیر عامل بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان زنجان با اشاره به اینکه علاوه برصنایع تبدیلی کشاورزی سایر صنایع نیز می توانند در شهرک صنعتی طارم مستقر شوند ابراز داشت: این بنیاد آمادگی ارائه مشاوره و همکاری با واحدها جهت اخذ مجوز ،اخذ وام احداث واحد و سایر مراحل تا استقرار نهایی درشهرک صنعتی طارم را دارد.
اشراقی خاطر نشان کرد: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانند به آدرس' www.zanjanbonyad.ir 'مرجعه کنند.
 

۱۶ فروردین ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید