اخبار

هفته کار و کارگر، فرصتی برای نگاه ویژه به دغدغه‌های این قشر است

هفته کار و کارگر، فرصتی برای نگاه ویژه به دغدغه‌های این قشر است
مدیر روابط‌ عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان گفت: هفته کار و کارگر، فرصتی برای نگاه ویژه به دغدغه‌های این قشر است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از ایسنا، رسول احدی با بیان اینکه این اداره‌کل در سال‌جاری نیز همانند سنوات گذشته برنامه‌های متنوعی را برای هفته کار و کارگر برنامه‌ریزی کرده است، افزود: در هفته کار و کارگر امسال شاهد برگزاری برنامه‌های شاخصی در استان خواهیم بود که برخی از این برنامه‌ها چهارم اردیبهشت‌ماه به اجرا گذاشته شده و امروز که پنجمین روز از هفته کار و کارگر را پشت سر می‌گذاریم، این برنامه‌ها تداوم دارد.

 

وی با یادآوری اینکه برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه، دیدار با اعضای ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر، برگزاری رقابت‌های ورزشی بین کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی استان، برگزاری مراسم غبارروبیة عطرافشانی و گلباران مزار شهدای بالا و ... از جمله برنامه‌هایی است که طی روزهای چهارم تا ششم اردیبهشت‌ماه امسال در استان برگزار شده است، تصریح کرد: برگزاری این برنامه‌ها تا پایان هفته مذکور به قوت خود باقی خواهد ماند.

 

این مسئول، حضور مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی در استان را یکی از برنامه‌های شاخص هفته کار و کارگر عنوان کرد و ادامه داد: با حضور سیدعلی‌اکبر طاهایی در زنجان، برنامه‌هایی چون حضور در خطبه‌های نمازجمعه زنجان، بازدید از انجمن خیریه مهرانه و ... در چهارمین روز از هفته کار و کارگر به انجام رسید. همچنین در این روز شاهد برگزاری برنامه‌هایی چون برگزاری ایستگاه صلواتی برای نمازگزاران و نیز پیاده‌روی خانوادگی کارگران بودیم.

 

احدی در ادامه با بیان اینکه 9 اردیبهشت‌ماه امسال شاهد برگزاری بیست و نهمین دوره جشنواره الگوهای برتر جامعه تولید و کار در استان و نیز دوازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینات برتر استان به میزبانی سالن همایش‌های اتاق بازرگانی زنجان خواهیم بود، اظهار کرد: بازدید از واحدهای تولیدی ـ صنعتی استان جهت تکریم کارگران، تجلیل از مسن‌ترین کارگر بازنشسته استان و ... از دیگر برنامه‌های این هفته به‌شمار می‌رود.

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۵:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید