اخبار

خدمتگذاری به جامعه کار و تولید افتخار ماست

خدمتگذاری به جامعه کار و تولید افتخار ماست
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در جشن کارگری شهرستان ابهر گفت: افتخار میکنیم که خدمتگذار جامعه کار و تولید هستیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در جشن کارگری شهرستان ابهر ضمن گرامیداشت هفته کار و کارگر و تبریک اعیاد شعبانیه، عنوان کرد: بیش از 80 درصد مردم جامعه به نوعی از بدو تولد تاهنگام فوت و حتی بعد از مرگ از خدمات دستگاه متبوع برخوردار هستند و ما افتخار این خدمتگذاری را داریم.

یوسفی با بیان اینکه امسال به نام حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده و به رسم همه سال مقام معظم رهبری خط مشی دولت و مدیران و مسئولین را تعیین کرده اند گفت: کلیه سیاستگذاری ها حول محور این شعار حرکت می کنند.

وی افزود: وجه تمایز نامگذاری امسال نسبت به سالهای گذشته در این است که مخاطب مقام معظم رهبری فقط دولت و دولتمردان نیست.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ادامه داد: مخاطب شعار امسال سه ضلع مثلث است اول تولید کننده دوم مردم ضلع سوم دولت است که می تواند به عنوان برنامه ریز و سیاستگذار در جای خودش نقشش آفرینی نماید.

یوسفی ضمن ارائه گزارشی کوتاه از فرصت های شغلی ایجاد شده و آمار بیمه شدگان اجباری بر صیانت از نیروی انسانی تاکید کرد و گفت: بیماری های شغلی لاعلاج هستند ولی قابل پیشگیری.

در این مراسم که به قید قرعه از کارگران ابهر با اهداء جوایزی قدردانی شد، مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان نیز به مناسبت میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) به کارگران حاضر که نامشان به نام امام زمان مزین بود جوایز نقدی اهداء کرد.

 

 

 

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید