اخبار

حضور چشمگیر تعاونی ها در نمایشگاه نوروزی صنایع دستی استان زنجان

حضور چشمگیر تعاونی ها در نمایشگاه نوروزی صنایع دستی استان زنجان
مدیر عامل شرکت تعاونی مادر تخصصی صنایع دستی استان زنجان گفت: در نمایشگاه صنایع دستی نوروزی ، تعاونی های فعال دراین حوزه حضوری چشمگیر دارند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان 'فرهاد شایگان' افزود: این نمایشگاه در 15 غرفه و 28 رشته متعددد و متنوع صنایع دستی کارهای هنری هنرمندان زنجان را به نمایش عموم و مسافران نوروزی گذاشته شد.


وی با بیان اینکه این نمایشگاه در زمینی به مساحت 600 متر مربع در حال برگزاری است، یادآورشد: با اقدامات انجام گرفته در آینده نزدیک مساحت برگزاری این نمایشگاه افزایش خواهد یافت.

شایگان خاطر نشان کرد: نمایشگاه صنایع دستی از 28 اسفند ماه آغاز شده و تا 20 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.
'اقدس ایمانی' 35 ساله یکی از غرفه داران که کارهای دستی گردنبند و دستبندهای مهره ای و سنگی معلولان را در این نمایشگاه عرضه کرده است،افزود: در زمان حاضر هشت معلول در این شرکت تعاونی مشغول به کار هستند که با ارایه تسهیلات مناسب میتواند به روند روبه رشد خود ادامه دهد.
وی، به استقبال مسافران نوروزی از این نمایشگاه اشاره کرد و یادآورشد: در مدت زمان فعالیت یکساله این شرکت تعاونی معلولان تحت پوشش کارهای متنوع و خاصی را ارایه کرده اند.
'حسن صادقی' هنرمند 45 ساله که به چاقو سازی اشتغال دارد، گفت: در این نمایشگاه آثار ارایه شده با استقبال آحاد مختلف مردم روبرو شده که تداوم چنین نمایشگاههایی میتواند به استقبال بیشتر و معرفی آثار مختلف صنایع دستی استان زنجان منتهی شود

 

۱۴ فروردین ۱۳۹۰ ۰۸:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید