اخبار

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان

باید سهم استان زنجان از تسهیلات توسعه اشتغال روستایی، محقق شود

باید سهم استان زنجان از تسهیلات توسعه اشتغال روستایی، محقق شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان با اشاره به دغدغه مدیریت استان در مورد جذب تمام سهم استان از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی، گفت: سهم استان زنجان از این محل، 100 میلیارد تومان است.
به گزارش  پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، فرامرز نیک‌سرشت در جلسه کارگروه نظارت بر تسهیلات تکلیفی و منابع بانک‌ها، با اشاره به وجود 5 هزار متقاضی دریافت تسهیلات در استان و با تاکید بر ضرورت تعیین تکلیف آنها، اظهار کرد: می‌توان با پردازش، نقد و توجیه فنی و اقتصادی طرح‌ها و نظر مساعد بانک‌ها، اعتباری مازاد بر سهمیه ابلاغی دولت، جذب کرد، به‌ گونه‌ای که انتظار می‌رود، بتوان از محل تسهیلات بلا استفاده سایر استان‌ها، تا سقف 250 میلیارد تومان جذب استان شود.
وی با انتقاد از برگشت طرح‌‌های متقاضیان تسهیلات از سوی بانک‌های عامل، افزود: پس از توجیه فنی و اقتصادی طرح‌ها در کمیته‌های فنی شهرستانی و استانی و معرفی به بانک‌ها، برخی طرح‌ها توسط بانک‌های عامل برگشت خورده و این طرح‌ها مستحق دریافت تسهیلات شناخته نمی‌شوند که علت این امر باید بررسی شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان تصریح کرد: ضروری است تا مشکلات موجود در سیستم ثبت‌نام و نحوه دریافت تسهیلات، برای پیگیری و رفع موانع، توسط کمیته‌های فنی شهرستان‌ها به استان، منعکس شود.
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید