اخبار

پایان فروردین، آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره عکس تعاون

پایان فروردین، آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره عکس تعاون
دبیر اولین جشنواره استانی عکس تعاوندرزنجان با اشاره به انتشار فراخوان این جشنواره در سال گذشته، گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره پایان فروردین‌ماه است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان رسول احدی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: گسترش فرهنگ تعاون در بین اقشار مختلف، بررسی اهمیت و نقش تعاون در توسعه ملی و اهمیت نقش تعاون در اتحاد و انسجام ملی از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

 

وی، معرفی ابعاد و توانمندی‌های بخش تعاون به جامعه هنری را از دیگر اهداف برپایی این جشنواره برشمرد و افزود: این جشنواره در دو بخش آماتور و حرفه‌ای و در دو مرحله استانی و ملی برگزار می‌شود.

 

دبیر اولین جشنواره استانی عکس تعاون، خاطرنشان کرد: علاوه بر تقدیر از نفرات برگزیده مرحله استانی، آثار منتخب این مرحله به بخش کشوری راه پیدا می‌کند.

 

وی با اشاره به اینکه عکس‌های برگزیده جشنواره کشوری در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، به نمایش گذاشته می‌شود، اظهار کرد: به کلیه شرکت‌کنندگانی که آثارشان به نمایشگاه ملی راه یابد، گواهی شرکت در جشنواره و یک جلد کتاب جشنواره اختصاص خواهد یافت.

 

احدی با بیان اینکه هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر 5 اثر را به دبیرخانه جشنواره ارسال کند، خاطرنشان کرد: علاقمندان برای دریافت فرم شرکت در جشنواره می‌توانند به اداره‌کل تعاون استان، ادارات تعاون شهرستان‌ها و شعب بانک توسعه تعاون استان مراجعه کنند.


 

۱۶ فروردین ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید