اخبار

ضرورت ترزیق روح امید به جامعه کارگری

ضرورت ترزیق روح امید به جامعه کارگری
مشاور وزیر و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: باید روح امید را به جامعه آسیب‌پذیر کارگری که هدف وزارت کار هستند تزریق کرده و در رسیدگی به مشکلات و شکایات آنان تلاش کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان رضا شریعت، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در همایش سراسری سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی که در زنجان برگزار گردید  به سخنان رئیس جمهور پس از خروج آمریکا از برجام اشاره کرد و یادآور شد: ملت ایران راه خود را انتخاب کرده‌اند و در مسیر درست با قدرت پیش می‌روند.

وی با بیان این‌که کارگزاران دولت در درجه نخست باید روحیه امیدوارانه خود را حفظ کرده و آرزوهای متعالی و بزرگمان را با دور کردن هرگونه ناامیدی پیش ببریم، افزود: باید روح امید را به جامعه آسیب‌پذیر کارگری که هدف وزارت کار هستند تزریق کرده و در رسیدگی به مشکلات و شکایات آنان تلاش کنیم چرا که ارتباطات منطقی، صحیح و امیدوارکننده با مردم در این راستا خیلی موثر است.

شریعت بر ضرورت آشنا کردن جامعه هدف وزارت کار بر حقوق خود خاطرنشان کرد: باید بیاموزیم که با روحیه خدمت‌گذاری مردم را نسبت به حقوق خود آشنا کنیم و در قبال مردم، پاسخ‌گویی شایسته‌ای نسبت به حقوق شهروندی داشته باشیم.

وی با تأکید بر این‌که سامانه حقوق شهروندی برای رسیدگی به شکایات و نظرات مردم راه‌اندازی شده است، یادآور شد: با توجه به بررسی‌های انجام شده اداره کار بیشترین سطح ارتباط با مردم را داشته و نسبت به نهادهای دیگر مراجعه کننده زیادی دارد.

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان این‌که بیشترین ظلم به مردم و نارضایتی در آنان زمانی شکل می‌گیرد که احساس کنند دیده نمی‌شوند و نسبت به درخواست‌ها و مشکلات آنان بی‌توجهی می‌شود، بیان کرد: باید با مردم براساس ضوابط و قوانین تعیین شده برخورد کرده و با شفافیت لازم عمل کنیم.

وی با تأکید بر این‌که یکی از اصول حکم‌رانی خوب پاسخگویی، شفافیت و مسئولیت اجتماعی است، یادآور شد: بهترین نظارت، نظارت عمومی است و باید در این راستا از ظرفیت مردمی استفاده کرده و به نظرات و انتقادات آنان با دید سازنده نگاه شود.

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید