اخبار

مسکن مهر استان زنجان مقام نخست را کسب کرد

مسکن مهر استان زنجان مقام نخست را کسب کرد
استاندار زنجان گفت: مسکن مهر استان زنجان مقام نخست را در کشور کسب کرده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان وبه نقل از  خبرگزاری فارس استاندار زنجان در نخستین جلسه ستاد جهاد اقتصادی اظهار داشت: برای کار جهادی شکل، سبک و رویکرد کار باید جهادی باشد.
محمد رئوفی‌نژاد با بیان اینکه نخستین نهیب برای جهاد، ایجاد باور است که این باور از سخنان رهبر معظم انقلاب در ما ایجاد شده است، تصریح کرد: جهاد یک موتور حرکت با انرژی است که تمام ظرفیت‌ها را به کار می‌گیرد و رسیدن به هدف را آسان‌تر می‌سازد.
وی با اشاره به اینکه توزیع عدالت و ثروت مهم‌ترین و نخستین نتیجه جهاد اقتصادی است، ادامه داد: مطمئنا جهاد اقتصادی پویایی اقتصاد کشور را در پی خواهد داشت.
استاندار زنجان با بیان اینکه تنها داشتن باور کافی نیست و باید با کار جهادی به باورها جامه عمل بپوشانیم، افزود: به نظر می‌رسد از باور تا عمل نکاتی را باید لحاظ کنیم تا آن باورها را به عمل تبدیل کنیم.
وی با اشاره به اینکه نخستین نکته در این زمینه تعامل بین دستگاه‌هاست، یادآور شد: در حرکت جهادی یک عامل دیگر کار و حرکت گروهی است که اگر چند دستگاه همراهی نکند باعث ایجاد چالش در حرکت می‌شود.
رئوفی‌نژاد به تعامل موجود بین دستگاه‌ها در استان اشاره کرد و گفت: تعامل خوبی بین دستگاه‌ها در استان وجود دارد اما در این قضیه یک همدلی بیشتر لازم است.
وی عامل دیگر حرکت جهادی را بسیج تمام امکانات ذکر کرد و افزود: همه دستگاه‌ها باید با تمام امکانات و ظرفیت خود به میدان بیایند.
مقام عالی دولت در استان با بیان اینکه شناسایی آسیب‌ها و موانع از دیگر نکاتی است که باید در حرکت جهادی در نظر گرفته شود، تصریح کرد: وجود آسیب‌ها، مشکلات و نارسایی‌ها ما را برای کار جهادی سوق داده است و همین خلأها باعث شده است که مقام معظم رهبری با تدبیر و تشخیص مدبرانه امسال را سال جهاد اقتصادی نامگذاری کنند.
 

۲۹ فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید