اخبار

یک‌هزار شغل جدید در شهرک صنعتی طارم ایجاد می‌شود

یک‌هزار شغل جدید در شهرک صنعتی طارم ایجاد می‌شود
مدیرعامل بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان زنجان گفت: با راه‌اندازی50 واحد صنعتی درشهرستان طارم یک‌هزار فرصت شغلی در این شهرستان ایجاد خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان، مهدی اشراقی، شهرستان طارم را از قطب‌های مهم کشاورزی استان برشمرد و افزود: بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان برای کمک به متقاضیان سرمایه‌گذاری در زمینه‌های مختلف بسترسازی کرده و امور مربوط به سرمایه‌گذاری در طارم را پیگیری می‌کند.

 

وی با تاکید بر اینکه بهره‌گیری از ظرفیت‌های بالقوه شهرستان طارم برای اشتغال‌زایی و توسعه استان ضروری است، یادآور شد: ارایه تسهیلات استثنایی برای اشتغال‌زایی در کوتاه‌ترین زمان ممکن از طریق ایجاد خوشه‌های صنایع تبدیلی کشاورزی از جمله رویکردهای جدی برای ایجاد اشتغال در شهرستان طارم است.

 

این مقام مسئول، واگذاری زمین در شهرک صنعتی طارم با تسهیلات ویژه را از جمله اقدامات دولت در راستای شکوفایی اقتصاد این منطقه عنوان کرد و گفت: هر متر مربع زمین در شهرک صنعتی طارم بین 50 تا80 هزار ریال به سرمایه‌گذاران واگذار می‌شود.

 

اشراقی همچنین از تخصیص اعتبار 20 میلیارد ریالی توسط بانک صنعت و معدن به واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی طارم خبر داد و ابراز داشت: این تسهیلات با ترکیب 20 درصد متقاضی و 80 درصد سهم بانک ارائه می‌شود.

 

مدیرعامل بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان با اشاره به اینکه علاوه بر صنایع تبدیلی بخش کشاورزی، سایر صنایع نیز می‌توانند در شهرک صنعتی طارم مستقر شوند، خاطرنشان کرد: این بنیاد آمادگی ارائه مشاوره و همکاری با واحدهای صنعتی برای اخذ مجوز، اخذ وام احداث و سایر مراحل، تا استقرار نهایی در شهرک صنعتی طارم را دارد.

 

وی یادآور شد: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این‌ زمینه می‌توانند به آدرس www.zanjanbonyad.ir  مراجعه کنند.


 

۲۷ فروردین ۱۳۹۰ ۰۸:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید