اخبار

درجلسه کاری مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان با مدیریت امور اجتماعی اداره کل مطرح شد:

رعایت حقوق شهروندی موجب امنیت خاطر جامعه می گردد

رعایت حقوق شهروندی موجب امنیت خاطر جامعه می گردد
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در راستای بهبود وضعیت اجتماعی جامعه هدف مدیریت امور اجتماعی در سطح استان گفت: گسترده بودن این حوزه و نقش بسزای رعایت حقوق جامعه کاروتولید و مراجعین و رعایت حقوق شهروندی موجب امنیت خاطر جامعه می گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،یو سفی علاوه بر تاکید بر لزوم حفظ منزلت کارگران و کارفرمایان خواستار بکارگیری روش های نوین و اطلاع رسانی بهنگام حقوق و خادم و مخدوم شد.

 وی افزود: در جهت افزایش سطح آگاهی این قشر حائز اهمیت از جنبه حقوق فردی و اجتماعی باید با جدیت اقدام نمود.

در این جلسه سرپرست اموراجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با تقدیر از عوامل اجرایی بیست و نهمین جشنواره امتنان از الگوهای برتر جامعه کارو تولید استان زنجان  خاطرنشان کرد: تقدیر از فعالان حوزه کار و تلاش تحریک به تولید و خود اتکایی ملی و حرکت در جهت فرامین رهبر معظم انقلاب و پاسداشت زحمات این قشر زحمتکش است.

بنیادی افزود: امیدواریم در برگزاری جشنواره امتنان از الگوهای برتر جامعه کار و تولید استان طی سال های بعد نیز دقت عمل و عدالت در بررسی همچنان مورد توجه باشد.

درادامه ضمن تبادل نظر همکاران با مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان، یوسفی  پیشنهاداتی درخصوص مشارکت با مراکز بزرگ و کوچک صنعتی، خدماتی و کشاورزی و تهیه بروشورهای آموزشی جهت فرهنگسازی صحیح و کاربردی در خصوص حقوق شهروندی و نهادینه کردن آن در جامعه از دیگر مباحث مورد توجه مطرح نمود.

در پایان این جلسه ازمدیریت پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل و روسای ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستانهای ماهنشان، ایجرود و طارم و نیز داوران و عوامل اجرایی جشنواره امتنان از الگوهای برتر جامعه کار و تولید استان تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید