اخبار

فضای همدلی و همزبانی در اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان قابل مشاهده است

فضای همدلی و همزبانی در اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان قابل مشاهده است
مدیرکل امور استانهای وزات تعاون کارورفاه اجتماعی گفت: رمز موفقیت در کارها همدلی وهمزبانی میباشد که این مهم دراداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان مشاهده میشود


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان خلیل حنیف در جلسه ای که با حضور مدیرکل و معاونین اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان تشکیل شد اظهارداشت: براساس ارزیابی های صورت گرفته اقدامات بسیار خوبی در تمام قسمت ها صورت گرفت و در پرتو همین تلاشها امروزاستان زنجان در سطح خوبی است.
مدیرکل امور استانهای وزات تعاون کارورفاه اجتماعی تصریح کرد می توان همانند گذشته با اتحاد و همدلی فضای مناسب و شادابی رقم زد تا در انجام امورات محوله همیشه موفق باشیم.
حنیف بر رسانه ای کردن خدماتی که ارائه میشود به مردم تاکید کرد وخاطرنشان ساخت : ادارات تعاون کارورفاه اجتماعی درحوزه های مختلف مخصوصا بحث اشتغال اقدامات چشمگیری انجام داده اند که آنگونه که اید  رسانه ای نشد ومردم در جریان این اتفاقات نیستندکه باید حتماتدبیری اندیشیده شود.
در آغاز این جلسه مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان ضمن ارائه گزارش عملکرد یکساله گذشته و موفقیت های بدست آمده توسط این اداره کل، از جدیت و پیگیری و انجام درست کارهای کارشناسانه و برنامه ریزی شده توسط همه همکاران در اداره کل و شهرستان ها قدردانی نمود.
یوسفی همدلی ، وفاق و همراهی کلیه همکاران را رمز موفقیت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بیان کرد.
وی با بیان اینکه تهیه منشور همدلی و همزبانی یکی از برنامه‌های این اداره کل در سال 97 خواهد بود افزود: ما باید در چارچوب این منشور به جامعه هدف خدمت رسانی کنیم.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید