اخبار

نیازمند توسعه تعاونی های دانش بنیان در زنجان هستیم

نیازمند توسعه تعاونی های دانش بنیان در زنجان هستیم
سرپرست مدیریت امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: نیازمند تاسیس و گسترش تعاونی های جدید با فعالیت در زمینه خدمات نو و دانش بنیان در استان هستیم.
علی پاک منش پنجشنبه شب در نسشت تخصصی مسئولان و فعالان تعاون استان به ضرورت پرهیز از گرفتار شدن فعالان این حوزه در مسائل حاشیه ای تاکید کرد و افزود: ایجاد فضای همدلی و صمیمیت باید جای خود را به مسائل حاشیه ای بدهد.
وی با بیان اینکه وظایف حاکمیتی بخش تعاون در قانون مشخص است، ادامه داد: بررسی صورت های مالی و نظارت جزو وظایف حاکمیتی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان است و در این بخش حق واگذاری نداریم.
پاک منش با بیان اینکه در تشکیل تعاونی ها نباید محدودیت ایجاد شود، خاطرنشان کرد: امسال پیگیری تشکیل شرکت های تعاونی توسعه عمران شهرستانی، اتحادیه تعاونی، اتاق تعاونی شهرستانی و تعاونی های کسب و کار در سطح استان در دستور کار است.
سرپرست مدیریت امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به ضرورت توسعه شرکت های تعاونی ها با زمینه فعالیت در بخش خدمات و گردشگری در این استان تاکید کرد و افزود: تشکیل و توسعه تعاونی های صادراتی در قالب تشکل های صادراتی و خدمات بازرگانی نیز از دیگر نیازهای استان در شرایط کنونی است.
به گفته مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بیش از چهار هزار تعاونی در این استان به ثبت رسیده است ولی در زمان حاضر 969 شرکت تعاونی فعالند.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید