اخبار

بحث کارورزی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی اجرا می‌شود

بحث کارورزی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی اجرا می‌شود
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان اظهار کرد: ظرفیت‌های بنگاه‌های اقتصادی و صنایع و صنوف یکی از ظرفیت‌های سازمان فنی و حرفه‌ای در زمینه کارورزی دانشجویان است.

محمدرضا انصاری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، گفت: در راستای بحث ارائه شده در زمینه اشتغال دانشجویان فارغ‌التحصیل، یکی از بسته‌های ارائه شده بحث کارورزی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی است.

 

وی ادامه داد: در راستای تحقق شعار سال لازمه این است که فعالیت‌ها به سمت توانمندسازی نیروی انسانی و مهارت‌آموزی آنها اقدام کرد که در این زمینه با خرید تجهیزات و انجام اقدامات در جهت تحقق این امر برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته و هدف‌گذاری در جهت تخصصی کردن آموزش‌ها صورت گرفته است.

 

انصاری خاطرنشان کرد: خوشبختانه با خرید خودروهای جدید آموزشی به‌عنوان ماکت آموزشی به یکی از قطب‌های صنایع آموزشی خودرو تبدیل شده‌ایم. همچنین در زمینه صنایع الکترونیک و فناوری‌های نوآورانه نیز در سطح استان اقدامات خوبی در چند سال اخیر انجام گرفته است.

 

این مسئول افزود: ظرفیت‌های بنگاه‌های اقتصادی و صنایع و صنوف یکی از ظرفیت‌های سازمان فنی و حرفه‌ای است که می‌تواند به عنوان بال پرواز برای رسیدن به این هدف و پویا شدن صنعت استان باشد که نیروی ماهر و آموزشی یکی از مهم‌ترین مسائل در زمینه بالا رفتن بهروری و ورود فناوری‌های جدید به استان و شهرستان زنجان است.

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید