اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خبر داد

صادرات 16 میلیون دلاری تعاونی‌های زنجان

صادرات 16 میلیون دلاری تعاونی‌های زنجان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به صادرات 16 میلیون دلاری تعاونی‌های زنجان گفت: مجمع خیرین کارآفرینی در زنجان تشکیل می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمدرضا یوسفی اظهار کرد: تعاونی‌ها طبق سیاست‌های کلی 44 قانون اساسی تشکیل شده‌اند و هدف از تشکیل آنها این است که در اقتصاد کشور تاثیرگذار باشند.

وی با اشاره به اینکه در طی سالیان تعاونی‌ها با مشکلات متعددی مواجه بوده‌اند، بیان کرد: با این حال آثار فعالیت تعاونی‌ها در استان ملموس بوده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه از کل 3 هزار و 400 تعاونی ثبت شده در استان زنجان فقط 900 مورد فعال است، بیان کرد: این وضعیت قابل قبول نبوده و باید بیش از پیش از ظرفیت تعاونی‌ها استفاده شود.

یوسفی با اشاره به صادرات 16 میلیون دلاری تعاونی‌های زنجان در سال گذشته بیان کرد: باید از این ظرفیت برای کمک به بخش اقتصاد استفاده کنیم.

وی همچنین از ثبت 34 اتحادیه خبر داد و بیان کرد: از این تعداد 11 مورد در استان زنجان فعال هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه یکی از برنامه‌های استان زنجان استفاده بیشتر و بهتر از ظرفیت تعاونی‌ها است، گفت: در همین راستا در تلاش هستیم مجمع خیرین کارآفرین را در استان راه‌اندازی کنیم
۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید