اخبار

شرکت تعاونی پرورش و آموزش اسب اصیل در زنجان افتتاح شد

شرکت تعاونی پرورش و آموزش اسب اصیل در زنجان افتتاح شد
مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مرکز پرورش و آموزش اسب اصیل ایرانی با سرمایه گذاری شرکت تعاونی پیمان تجارت زنگان با حضور مسئولان در زمینی به مساحت 21 هزار متر مربع افتتاح گردید.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار روفاه اجتماعی استان زنجان علی پاک منش در آئین افتاح این شرکت تعاونی  ضمن تشکر از اعضا و مدیران شرکت تعاونی پیمان تجارت زنجان، بابت اهتمام به سرمایه گذاری و ایجاد این مرکز ، اظهار  داشت : شرکت های تعاونی بستر مناسبی برای جمع شدن سرمایه های کوچک اعضاء و اجرای طرح های بزرگ اقتصادی بوده و تنها چاره حل مشکل اقتصادی و ایجاد اشتغال و غلبه بر بحران بیکاری ایجاد شرکت های تعاونی بزرگ و منطقه ای است.

وی همچنین بیان داشت : یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری تکیه بر اقتصاد مقاومتی و استفاده از امکانات بومی برای برون رفت از رکود اقتصادی بوده و مظهر و بستر اقتصاد مقاومتی همان ایجاد شرکت های تعاونی است.

پاکمنش از مردم استان زنجان دعوت کرد در یک نهضت ملی و عمومی کارآفرینی مشارکت کرده و با حضور در تعاونی ها، به توسعه اقتصادی استان و حل معضل بیکاری جوانان به عنوان یک وظیفه دینی و ملی کمک کنند.

وی در پایان اعلام داشت: مدیریت امور تعاون اداره کل تعاون، کار ورفاه  اجتماعی استان آمادگی پذیرش طرح ها و ایده های همشهریان و تشکیل شرکت های تعاونی سرمایه گذاری و کسب و کار می باشد.

شایان ذکر است: این مرکز با زیر بنایی 800 متر مربع مسقف و 1200 متر مربع غیر مسقف با سرمایه گذاری بالغ بر 12 میلیارد ریال در حاشیه روستای دیزج آّباد  زنجان واقع در کیلومتر 5 جاده قدیم زنجان ابهر احداث گردیده و زمینه اشتغال 10 نفر را به طور مستقیم فراهم آورده است.

 

۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید