اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان خبر داد:

اشتغال بیش از 1750 نفر از طریق موسسات کاریابی

اشتغال بیش از 1750 نفر از طریق موسسات کاریابی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان، از اشتغال بیش از 1750 نفر از طریق موسسات کاریابی در زنجان خبر داد.

  

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمدرضا یوسفی  با بیان اینکه علاوه بر شناسایی فرصت‌های شغلی و ایجاد اشتغال از طریق موسسات کاریابی، این اداره‌کل وظیفه دیگری در این حوزه نیز تحت عنوان اشتغال حمایتی بر عهده داشت که در اکثر این موارد عملکرد موفقی داشته است، افزود: بی‌تردید بحث اشتغال، یکی از جدی‌ترین دغدغه‌های مسئولان نظام به‌شمار می‌رود.

 

وی با تاکید بر اینکه مقوله ایجاد اشتغال موضوعی نیست که فقط یک یا چند دستگاه متولی به سرانجام رساندن آن باشند، ادامه داد: اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان در کنار پرداختن به مقوله اشتغال در بخش‌های مختلف، نگاه ویژه‌ای نیز به مشاغل خانگی داشته و در این راستا توانسته است تاکنون بیش از 13 هزار و 236 مجوز در این بخش صادر کند.

 

این مسئول در ادامه با اشاره به اینکه هدف‌گذاری طرح حمایت از اقشار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ره  در سال گذشته ایجاد 1490 فرصت شغلی بوده است، اظهار کرد: با استفاده از ظرفیت‌های قانون بودجه و منابع صندوق ولایت، در مجموع بیش از 2600 فرصت شغلی ایجاد شده است. و در راستای ایجاد اشتغال اقشار کم‌درآمد تحت حمایت کمیته امداد، سال گذشته سال موفقی را پشت سر گذاشتیم.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان همچنین با بیان اینکه این اداره‌کل بحث اشتغال حمایتی را به جد دنبال می‌کند، خاطرنشان کرد: اقشار تحت حمایت کمیته امداد، بهزیستی، زنان سرپرست خانوار و علاقه‌مندان به فعالیت اقتصادی در محیط خانه، مخاطبان اشتغال حمایتی بوده‌اند

 

۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید