اخبار

نیاز جامعه امروز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

نیاز جامعه امروز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
فرمانده سپاه انصار المهدی استان زنجان گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیاز جامعه امروز است.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان سردار جهانبخش کرمی در آئین رونمایی از کتاب خاطرات شهیدان جعفری شهدای شاخص کارگری استان زنجان اظهارداشت: دشمنان قسم‌خورده تلاش می‏کنند تا فرهنگ جهاد و شهادت را از ما بگیرند؛ چرا که می‏دانند اگر این فرهنگ در جامعه ایرانی باشد، نمی‏توانند بر آن تسلط پیدا کنند.

فرمانده سپاه انصار المهدی استان زنجان در این مراسم افزود: انقلاب اسلامی بعد از بعثت ،غدیر، و واقعه عاشورا از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

فرمانده سپاه انصار المهدی استان زنجان، با بیان اینکه شهدا قبل از عملیات از روحیه ایثارگری و معنوی بالایی برخوردار بودند افزود: شهیدان با علم، بصیرت، شجاعت و انگیزه در برابر دشمنان مقاومت کرده و باعث پیروزی ملت ایران شدند.

سردار کرمی، رمز پیروزی ملت ایران و رزمندگان در مقابل دنیا را عنایت خداوند متعال، رهبری امام خمینی(ره)، مجاهدت ملت ایران و خون پاک شهدایی دانست که حسینی جنگیدند و عاشورایی شدند.

فرمانده سپاه انصار المهدی استان زنجان، اگر امروز در عراق، سوریه، یمن، لبنان، بسیج مردمی تشکیل می شود، نشاَت گرفته از انقلاب اسلامی ایران است.

سردار کرمی تصریح کرد کرد: دشمنان در طول این 35 سال از این فرهنگ متعالی بارها و بارها ضربه خوردند و اوج این ضربه خوردن دوران هشت ساله دفاع مقدس بود که نتوانستند راه به جایی ببرند.

وی با بیان اینکه امروز ما بیش از گذشته به این فرهنگ نیاز داریم، اظهار کرد: دشمنان با جنگ نرم خود تلاش می‏کنند، فرهنگ ایثار و شهادت را از ما بگیرند و جوانان ما را نسبت به آن بی‏تفاوت کنند.

 

۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید