اخبار

بررسی مشکلات اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان

بررسی مشکلات اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان
سرپرست معاونت امور اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و هیات همراه از اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان جهت پیگیری روند امور و بررسی مشکلات این مجموعه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مرتضی بنیادی در بازدید از اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان پس از ارائه گزارش از سوی ریاست محترم این اداره و طرح مشکلات موجود، عنوان کرد: با توجه به این که از ابتدای سالجاری تاکنون سیل خساراتی بر مجموعه ورزشی تفریحی کارگران شهرستان ماهنشان وارد ساخته و در حال حاضر هیچ گونه فعالیتی در این مجموعه انجام نمی شود، این موضوع از طریق نماینده حقوقی اداره کل متبوع بررسی خواهد شد.

وی همچنین افزود: این امر جهت رسیدگی در مصوبات کمیته بحران شهرستان ماهنشان مطرح شده و در خصوص تعیین تکلیف مجموعه ورزشی کارگران این شهرستان اقداماتی از طریق هیات اجرایی  اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان صورت خواهد گرفت. 

بنیادی ادامه داد: بحث ایمن سازی مجموعه ورزشی کارگران اداره تعاون کار ور فاه اجتماعی شهرستان ماهنشان از شهرداری و اداره راه این شهرستان قابل پیگیری است.

محمد رضا رهروی، سرپرست اداره اشتغال و هدایت نیروی کار نیز در این بازدید تاکید کرد:شهرستان ماهنشان  در خصوص دفاتر کاریابی ها در جذب نیرو باید فعالتر عمل نماید .

محمدرحیم حسینی، رئیس اداره امور فرهنگی و ورزشی کارگران اداره کل متبوع هم در خصوص رابطین ورزشی و فرهنگی و تعداد آنها در سال جاری و مقایسه با سالهای گذشته سوالاتی را مطرح و رابط امور اجتماعی گزارشی در این زمینه ارائه نمود.

 

 

۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید