اخبار

افتتاح دو پروژه در هفته تامین اجتماعی

افتتاح دو پروژه در هفته تامین اجتماعی
مدیر درمان استان زنجان از افتتاح طرح‌های استاندارد سازی اورژانس بیمارستان امید ابهر و ارتقاء هتلینگ بخشهای سزارین و رومینگین بیمارستان امام حسین (ع) زنجان در هفته تامین اجتماعی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، علی محمدی با بیان اینکه  ۲۵ تیرماه هر سال در کشورمان ایران «روز بهزیستی و روزتامین اجتماعی» نامگذاری شده است، اظهار کرد: همزمان با این ایام از تاریخ 19 الی 25 تیر ماه، مدیریت درمان استان زنجان اقدام به افتتاح طرح‌های استانداردسازی اورژانس بیمارستان امید ابهر و ارتقاء هتلینگ بخش‌های سزارین و رومینگین بیمارستان امام حسین (ع) زنجان نموده است.

محمدی  ادامه داد: زیر بنای کلی این پروژه ها بیش از 1500 متر مربع در این دو طرح در قالب برنامه های استراتژیک مدیریت درمان استان زنجان به مرحله بهره برداری می‌رسد0

وی همچنین تصریح کرد: بیش از 500 متر مربع به فضای فیزیکی بخش اورژانس بیمارستان امید ابهر افزوده میشود.

این مقام مسئول در رابطه با طرح ارتقاء هتلینگ نیز گفت: از جمله موضوعات مهم و حائز اهمیت که در جهت ارتقاء رضایت‌مندی مراکز درمانی در بسته تعریف شده، سیاست های نظام سلامت و اهداف کلان سازمان به آن اشاره گردیده، ارائه خدمات هتلینگ با کیفیت به مراجعین می باشد .

محمدی به حفظ شان و منزلت مراجعین اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: ساختارفیزیکی مراکز درمانی ملکی سازمان نیاز به نوسازی و ایجاد تغییرات در جهت ارائه خدمات شایسته ومناسب به بیمه شدگان محترم و ارتقاء رضایتمندی آنان داشت که سازمان تامین اجتماعی گامهای بلندی در سطح کشور در این زمینه برداشته است.

گفتنی است بیش از 1000 متر مربع از فضای بخشهای سزارین و رومینگن در هفته تامین اجتماعی یعنی اواخرتیر ماه سالجاری رسماٌ افتتاح خواهد شد و مردم ولایتمدار زنجان و بیمه شدگان عزیز زنجانی در مراجعه به این مرکز درمانی به عینه این خدمات بهینه را ملاحظه خواهند کرد.

۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید