اخبار

معاون استاندار زنجان:

اولویت امروز حوزه اشتغال، رفع موانع است

اولویت امروز حوزه اشتغال، رفع موانع است
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان گفت: اولویت امروز در زمینه اشتغال، بحث رفع موانع و بررسی راهکارهای عملی است.

 ، فرامرز نیک‌سرشت در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان با تاکید بر اینکه یکی از اولویت‌های اصلی در حوزه اشتغال، بحث رفع موانع ایجاد اشتغال و نیز بررسی و راهکارهای عملی در این حوزه است، افزود: دستگاه‌های اجرایی و نهادهای دخیل در این حوزه باید مشارکت همه‌جانبه در این زمینه داشته باشند.

 

وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف تشکیل این کارگروه، استفاده از ظرفیت‌ دستگاه‌های دخیل در این عرصه و تاکید بر مشارکت این دستگاه‌ها برای رسیدن به نقطه مشترک و مطلوب در جهت رفع موانع ایجاد اشتغال در استان است، ادامه داد: اعتقاد راسخ به این مهم داریم که کارگروه اشتغال استان نباید همه برنامه‌های خود را معطوف به ایجاد اشتغال کند.

 

این مسئول با یادآوری اینکه یکی از وظایف اصلی کارگروه اشتغال استان، بسترسازی و فراهم کردن زمینه برای رفع موانع ایجاد اشتغال است، تصریح کرد: بالطبع تمرکز این کارگروه بر روی ایجاد اشتغال باعث خواهد شد تا یک از اولویت‌ها و وظایف اصلی این کارگروه که رفع موانع ایجاد اشتغال است به فراموشی سپرده شود، بنابراین نباید تمرکز این کارگروه صرفا بر روی ایجاد اشتغال باشد.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان با تاکید بر اینکه در ارائه برخی آمار در این کارگروه باید دقت کافی صورت گیرد، خاطرنشان کرد: بی‌شک ارائه برخی آمار مطلوب نیست، از جمله پایین بودن نرخ بیکاری در استان که این خود باعث می‌شود تا شاهد جذب نیروی کار از سایر استان‌ها باشیم و این خود مشکلات بعدی را در این حوزه به دنبال خواهد داشت.

۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید