اخبار

جلسه صیانت از حقوق مردم و میز خدمت در مدیریت درمان استان زنجان برگزار شد

جلسه صیانت از حقوق مردم و میز خدمت در مدیریت درمان استان زنجان برگزار شد
کمیته صیانت از حقوق مردم در مدیریت درمان استان زنجان، با هدف اجرای برنامه‌های محوری سازمان و در راستای تصویب نامه حقوق شهروندی، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری فارس، علی محمدی مدیر درمان استان زنجان در جلسه برنامه‌ریزی ساختار کمیته‌های استانی اظهار کرد: در اجرای دستورالعمل دبیرخانه شورای اصلاح نظام اداری سازمان ، سه کمیته فعال خواهند بود.

مدیر درمان استان با اشاره به ساختار جدید کمیته‌های سه گانه گفت: کمیته‌های اصلاح نظام اداری، سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در این مدیریت شکل می‌گیرد و هر کدام از این کمیته‌ها ، با شرح وظایف مشخص و مدون فعالیت می‌کنند.

محمدی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی یک نهاد عمومی غیر دولتی است، لیکن برای بهبود فرایند پاسخگویی به مخاطبان که از برنامه‌های مهم و محوری سازمان به حساب می‌آید، افزود: با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین، در قالب میز خدمت الکترونیکی گام‌های بسیار بلندی برداشته است.

وی در خصوص میز خدمت الکترونیکی در بخش درمان تامین اجتماعی یاد آور شد: حذف دفترچه درمانی و جایگزینی نسخه الکترونیک برای نخستین بار در سطح کشور در تامین اجتماعی رقم خورد.

مدیر درمان استان زنجان در ادامه تصریح کرد: خدمات قابل ارائه به مردم و بیمه شدگان در قالب‌های میز خدمت حضوری و الکتروینکی در واحدهای تابعه این مدیریت احصا شده و فرایند این خدمات در راستای شفاف سازی امور در کمیته تخصصی حقوق شهروندی در حال تدوین است.

این مقام مسئول افزایش کانال‌های نوبت دهی مراکز درمانی با استفاده از اپلکیشن تامین و گرفتن نوبت از پزشکان مراکز درمانی با روش USSD و اینترنتی را از جمله خدمات میز خدمت الکترونیکی برشمرد و تاکید کرد: قبلا بیماران ساعت پنج صبح در مقابل مراکز درمانی برای گرفتن نوبت ، تجمع می‌کردند اما اینک با شماره گیری *142# به آسانی می‌توانند با استفاده از گوشی تلفن همراه ، از پزشک مورد نظر خود نوبت اخذ کنند.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید