اخبار

توسعه اشتغال بخش خدمات در استان زنجان ضروری است

توسعه اشتغال بخش خدمات در استان زنجان ضروری است
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به توسعه اشتغال بخش خدمات در استان زنجان تأکید کرد و گفت: متأسفانه در استان زنجان در بخش خدمات ضعیف عمل شده است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری مهر، محمدرضا یوسفی به توسعه اشتغال بخش خدمات در استان زنجان تأکید کرد و افزود: متأسفانه در سطح استان زنجان در بخش خدمات ضعیف عمل شده است.

وی اظهار کرد: یکی از خلاءهایی که در بخش اشتغال استان زنجان وجود دارد بخش خدمات است و با استفاده از برنامه‌ریزی درست می‌توانیم انقلابی را در بخش خدمات ایجاد کنیم و حوزه اشتغال استان متحول می‌شود.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: آموزش در هر بخشی باعث اشتغال می‌شود و برای اینکه بتوانیم در بخش خدمات اشتغال ایجاد کنیم باید آموزش‌های فنی و حرفه‌ای موردتوجه قرار گیرد.

یوسفی بابیان اینکه ارائه آموزش در تمام بخش‌ها ضروری است، ابراز کرد: توسعه اشتغال در بخش خدمات نیازمند آموزش در فضای کسب و کار است.

وی بر فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای توسعه مشاغل بخش خدمات در استان زنجان تأکید کرد و گفت: در سال جاری بر توسعه مشاغل در بخش خدمات برنامه ریزی و مدیریت لازم در دستور کار است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بابیان اینکه سهم بخش خدمات در استان زنجان پایین است، تصریح کرد: اگر به بخش خدمات در استان توجه شود شاهد تحول بزرگی در استان خواهیم بود.

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید