اخبار

کیفیت فعالیت های کارآفرینانه در گرو نوآوری ها است

کیفیت فعالیت های کارآفرینانه در گرو نوآوری ها است
کارشناس برنامه ریزی حمایتهای هدفمند از کارآفرینان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: کیفیت فعالیت های کارآفرینانه به نوآوری ها و بلند همتی و اشتیاق کارآفرینانه بستگی دارد.

به گزارش روابط عمومی ادره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، بهزاد پرویزی  با بیان اینکه اقتصاد همه کشورها به خود اشتغالی و خویش فرمایی نیاز دارد، افزود:  کارآفرینی خواه به عنوان یک استراتژی در سطح ملی ، خواه به عنوان یک راهبرد در توسعه کسب و کار و حتی به عنوان یک مسیر یا سبک زندگی در سطح فردی در همه ی کشورهای جهان اعم از پیشرفته کم توسعه یافته و توسعه نیافته با شدت و ضعف های مختلفی مورد توجه قرار می گیرد .

وی با بیان اینکه کارآفرینان ایرانی کمتر کسب و کار های نوآور ایجاد می کنند و به ندرت در جهت دستیابی به رشد بالا و بازارهای بین المللی هستند، ادامه داد: در چنین شرایطی کارآفرینی تنها برمبنای تعداد زیادی از افراد که اقدام به راه اندازی کسب و کارهای جدید کرده اند بر اقتصاد تاثیر نمی گذارد.

پرویزی خاطر نشان کرد: توسعه یافتگی کشور الزاماً بستگی به تعداد کمیت کارآفرینان ندارد بلکه کیفیت حضور کارآفرینان مهمتر از کمیت آنها است .

کارشناس برنامه ریزی حمایتهای هدفمند از کارآفرینان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در جهت اشاعه و توسعه فرهنگ کارآفرینی با بهره گیری از پتانسیلهای کارآفرینی و ایجاد خلاقیت در اداره های توسعه کارآفرینی مراکز استانها نسبت به ترویج فرهنگ کارآفرینی ، ایجاد کسب و کارهای کوچک و راه اندازی مشاغل پر درآمد اقدام کرده است.

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید