اخبار

طرح های تعاونی برای اخذ تسهیلات بنگاههای زودبازده در اولویت قرار دارند

طرح های تعاونی برای اخذ تسهیلات بنگاههای زودبازده در اولویت قرار دارند
مدیر کل هماهنگی و امور اقتصادی استانداری زنجان گفت: طرح های تعاونی دارای اولویت خاصی بوده و برای اخذ تسهیلات بنگاههای زود بازده، در اولویت قرار دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان سعید عباسی' در نشست صمیمی با تعاونگران استان زنجان با اشاره به نقش و جایگاه تعاون در قانون اساسی و اسناد بالادستی افزود:برای تحقق سهم 25 درصدی تعاون در برنامه پنجم توسعه باید برنامه ریزی های اصولی و اساسی انجام شود.
وی با اشاره به ظرفیت سازی های انجام شده برای گسترش سهم تعاون در توسعه همه جانبه کشور اظهار داشت:با تجمیع سرمایه های خرد شاهد سرمایه گذاری های کلان در عرصه های مختلف می باشیم.
مدیر کل تعاون استان زنجان نیز با اشاره به اینکه تحقق عدالت اجتماعی نیازمند توسعه تعاونی هاست افزود: تعاونی ها از ظرفیت قابل توجهی برای اشتغالزایی برخوردار می باشند.
سید'موسی متوسلین' با بیان اینکه تعاون دارای سهم 25 درصدی در تحقق برنامه پنجم توسعه دارد اظهار داشت: تاسیس بانک توسعه تعاون وصندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون از مشوق های در نظر گرفته شده برای اجرای مطلوب اصل 44 قانون اساسی است.
وی بستر سازی های انجام شده برای تشکیل تعاونی ها را مثبت ارزیابی نمود و تصریح کرد: 50 درصد از سه هزار و300 تعاونی تشکیل شده موجود دراین استان طی پنج سال اخیر ایجاد شده است
 

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید