اخبار

اختتامیه جشنواره عکس تعاون زنجان،8تیرماه سال جاری برگزار میشود

اختتامیه جشنواره عکس تعاون زنجان،8تیرماه سال جاری برگزار میشود
دبیرجشنواره عکس تعاون استان زنجان گفت: اختتامیه جشنواره عکس تعاون این استان 8تیرماه سالجاری، با 465 اثر رسیده از93 عکاس برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان 'رسول احدی' با بیان اینکه جشنواره عکس تعاون از دو بخش منطقه ای وملی تشکیل شده است، افزود: جشنواره های منطقه ای با شرکت هنرمندان حرفه ای و آماتور مقیم دو استان قزوین وزنجان برگزار شده و از میان عکس های رسیده به جشنواره منطقه ای عکس هایی جهت شرکت در جشنواره ملی برگزیده خواهد شد.
وی زمان برگزاری جشنواره ملی عکس تعاون را شهریور ماه امسال اعلام کرد واظهار داشت: این جشنواره با چهار موضوع تعاون از نگاه کلی و آزاد، تعاون، اقتصاد و صنعت، 'تعاون و زنان' و'تعاون وجوانان' بستر مناسبی را برای حضور علاقمندان عکاسی برای رقابتی سالم فراهم کرده است .
دبیر جشنواره عکس تعاون استان زنجان گسترش فرهنگ تعاون در بین اقشار مختلف جامعه، بررسی اهمیت و نقش تعاون در توسعه ملی و نقش تعاون در اتحاد و انسجام ملی و عرفی را ازجمله اهداف جشنواره عکس تعاون برشمرد و ابراز داشت:انعکاس ابعاد توانمندی های تعاون در جامعه هنری و هنرمندان از دیگر اهداف برپایی جشنواره عکس تعاون است.
احدی، نقش تعاون در توسعه وپیشرفت جوامع را مهم ارزیابی نمود و خاطر نشان کرد: جشنواره عکس تعاون در راستای انعکاس، گسترش و نهادینه کردن فرهنگ تعاون در جامعه برگزارمی شود

شایان ذکر است در این جشنواره استان زنجان میزبان عکایان استان قزوین خواهد بود

۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید