اخبار

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت:

رسالت ما نظارت بر حسن اجرای قوانین در تعاونی هااست نه دخالت

رسالت ما نظارت بر حسن اجرای قوانین در تعاونی هااست نه دخالت
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با تاکید بر این که رسالت ما نظارت بر حسن اجرای قوانین در تعاونی هااست عنوان کرد: شرکت تعاونی یک شخصیت حقوقی مستقل دارد و نهادهای همکار ما حق هیچ گونه دخالتی در امور اجرایی این شرکتها ندارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی در جلسه بررسی آخرین وضعیت پروژه باران شرکت تعاونی مسکن کارکنان آبفای زنجان که با حضور نمایندگان استانداری در محل اداره کل برگزار گردید بیان داشت: تمامی تصمیمات و اقدامات این شرکت متوجه ارکان آن می باشد.

یوسفی ادامه داد: در صورتیکه هیات مدیره خارج از وظایفش عمل نماید باید پاسخگو باشد و همچنین بازرس اگر از وظایفش عدول نماید باید مورد بازخواست قرار گیرد. ما در اقدامات نظارتی باید متذکر شویم.

وی افزود: اگر تصمیمات مجمع درست اتخاذ شود قطعا اقدامات هم رویه درستی خواهد داشت.

یوسفی ضمن این که خواستار طرح مشکلات اساسی از سوی هیات مدیره شرکت تعاونی مسکن آبفای زنجان شد اظهار داشت: طولانی شدن زمان پروژه باران از حیث پرداخت هزینه های بیشتر تهدید بزرگی است.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به این که برآورد هزینه نهایی این شرکت باید مشخص و اعلام شود گفت: نحوه تامین مالی پروژه باران و پیش بینی های لازم در این زمینه طی گزارش فنی تبیین و به اعضاء منتقل شود.

در ادامه این جلسه ناصر محمدزاده، نماینده اداره کل سیاسی امنیتی استانداری با تاکید بر اعلام هرچه سریع تر بازه زمانی پروژه باران از سوی هیات مدیره شرکت تعاونی مسکن کارکنان آبفای زنجان بیان داشت: اداره کل امنیتی استانداری از منظر آسیب شناختی و جامع شناختی در بحث تعیین و تکلیف این پروژه وارد و کمک کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خواهد شد.

در پایان معاون دفتر مدیریت عملکرد بازرسی و امورحقوقی استانداری با بیان این که هنر هیات مدیره پیدا کردن راهکار است گفت: مشکلات شرکت تعاونی مسکن کارکنان آبفای زنجان قابل طرح در مجمع است و باید رضایت طلب کاران گرفته شود و یا به نحوی هزینه های ثبت نام شدگان واحدهای این پروژه پرداخت شود. 

شامی افزود: رفع مشکلات پروژه باران مستلزم کار کارشناسی حقوقی است که باید طی جلسات مستمر پیگیری شود و با در نظر گرفتن ابعاد حقوقی این موضوع  تصمیم گیری نهایی صورت گیرد.

۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۴:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید