اخبار

ثبت‌نام در جشنواره تعاونی‌های برتر

ثبت‌نام در جشنواره تعاونی‌های برتر
مسئول روابط‌عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان، از ثبت‌نام چشمگیر زنجانیها در جشنواره تعاونی‌های برتر خبر داد.
 


 رسول احدی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه فرآیند ثبت‌نام در سیزدهمین جشنواره معرفی تعاون‌گران برتر استان زنجان از 24 خردادماه آغاز شده است، افزود: علاقه‌مندان برای حضور در این جشنواره می‌توانند تا 16 تیرماه امسال به سامانه مربوطه به نشانی www.taavonibartar.ir  مراجعه کرده و نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

 

وی با اشاره به اینکه سیزدهمین جشنواره معرفی تعاون‌گران برتر و توانمند استان زنجان قرار است شهریورماه امسال برگزار شود، تصریح کرد: ترویج و توسعه فرهنگ تعاون، معرفی نظام‌مند کسب و کارهای تعاونی موفق و ایجاد فضای مناسب برای انتقال دانش رسمی و بومی در تعاون و نیز توسعه مشارکت‌های مردمی، از مهم ترین اهداف برگزاری این جشنواره به‌شمار می‌رود.

 

این مسئول در ادامه با بیان اینکه در دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان زنجان 226 تعاونی حضور داشتند که امیدواریم امسال این میزان افزایش یابد، اظهار کرد: تفاوتی که در سیزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان شاهد آن خواهیم بود، این است که گرایش صنایع‌دستی نیز به مجموعه گرایش‌های شغلی تعاونی‌ها اضافه شده است.

 

مسئول روابط‌عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان خاطرنشان کرد: پس از اتمام مهلت ثبت‌نام تعاونی‌ها، داوری اولیه توسط اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان انجام شده و تعاونی‌های برتر برای حضور در مرحله کشوری معرفی می‌شوند.

۴ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید