اخبار

20 تیرماه؛ آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی شعر کار و کارگر

20 تیرماه؛ آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی شعر کار و کارگر
سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان، گفت: 20 تیرماه، آخرین مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره ملی شعر کار و کارگر است.


 

مرتضی بنیادی  با بیان اینکه از عموم مردم به‌ویژه کارگران دعوت می‌شود آثار خود را به دبیرخانه دومین جشنواره ملی شعر کار و کارگر ارسال کنند، افزود: دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی در نظر دارد دومین جشنواره ملی شعر کار و کارگر را با هدف شناسایی و رشد استعدادهای کارگران، بیان جایگاه اجتماعی نیروی کار، افزایش روحیه نشاط و امید و کسب مهارت‌های زندگی برگزار کند.

 

وی با اشاره به اینکه حمایت از تولید کالای ایرانی، اهمیت کار و تلاش، تلاش، امید و نشاط اجتماعی، شأن و جایگاه اجتماعی نیروی کار و اقتصاد مقاومتی محورهای جشنواره بوده و بخش‌های این جشنواره نیز شامل کارگری و آزاد است، ادامه داد: نوع آثار ارسالی در قالب‌های کلاسیک (غزل، مثنوی، چهار پاره و ...) و سپید و نیمایی بوده و اشعار باید در قالب فایل word  و با فونت Bnazanin شماره 14 ارسال شود.

 

این مسئول با یادآوری اینکه درج نام و نام خانوادگی، شماره تماس (تلفن ثابت و همراه)، نشانی و صندوق پستی ضروری بوده و کسانی که در بخش کارگری شرکت می‌کنند حتما شغل، محل کار / کارخانه، شماره تماس محل کار و شماره بیمه خود را ذکر کنند، تصریح کرد: آدرس پست الکترونیک دومین جشنواره ملی شعر کار و کارگر نیز workculture@mcls.gov.ir  است.

 

سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان با تاکید بر اینکه شرکت‌کنندگان در این جشنواره از ارسال آثار غیرمرتبط با محورهای جشنواره خودداری کنند، گفت: در هر دوره، آثاری که ازنظر داوران قابل چاپ باشد، با حفظ نام شاعر در کتاب مجموعه اشعار با امتیاز وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی چاپ و منتشر خواهد شد.

۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید