اخبار

با هدف برآورد شیوع میزان مصرف مواد مخدر

طرح «کاج» در مراکز صنعتی استان زنجان اجرا می‌شود

طرح «کاج» در مراکز صنعتی استان زنجان اجرا می‌شود
رئیس آسیب‌های اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از اجرای طرح «کاج» در مراکز صنعتی استان زنجان خبر داد و گفت: طرح «کاج» با هدف برآورد میزان شیوع مصرف مواد مخدر، محرک و داروهای روانگردان در حال اجرا است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان؛ ندا طارمی در جلسه هماهنگی طرح کاج در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به شیوه‌نامه اجرای طرح «کاج» در زنجان اظهار کرد: طرح «کاج» ماحصل توافق بین معاونت اجتماعی فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دفتر تحقیقات ستاد مبارزه با مواد مخدر است.

رئیس آسیب‌های اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: طرح «کاج» با هدف برآورد شیوع مصرف مواد مخدر، محرک و داروهای روانگردان در میان کارکنان مراکز صنعتی کل کشور در حال اجرا است.

وی ادامه داد: در راستای غربالگری جامعه کارگری استان در 1393 در کشور  از میان بیش از 13 هزار نفر از 609 کارگاه، رویکرد پیشگیرانه، برای کاهش آسیب‌های اجتماعی ناشی از مواد مخدر در جامعه کارگری انجام شده است.

طارمی با بیان اینکه آسیب‌های اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با راهبری صحیح این طرح موفق به تاثیرگذاری مثبت در این حوزه شده است؛ گفت:  یکی از نشانه‌های موفقیت آن آماده کردن و همراهی مناسب کارفرمایان برخی واحدهای اثرگذار و پیشرو در اجرای این طرح است.

رئیس آسیب‌های اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه پیش از این نیز در راستای پیشگیری از شیوع اعتیاد در محیط‌های کاری استان طرح‌های آموزشی و کارگاهی مختلفی برگزار شده است؛ تصریح کرد: در این زمینه (کاربست شیوع شناسی اعتیاد در جامعه کار و تولید) نیز برگزار شده است.

۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید