اخبار

سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان:

حل مشکلات موجود در ادارات تابعه در محل شهرستانها

حل مشکلات موجود در ادارات تابعه در محل شهرستانها
سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان هدف از حضور در ادارات تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستانها را پیگیری روند امور از نزدیک و حل مشکلات موجود در سریع ترین زمان ممکن با همکاری خود مجموعه عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان، مرتضی بنیادی در بازدید از اداره شهرستان طارم گفت: با توجه به تاکید مدیرکل اداره متبوع جهت حضور معاونتها به همراه کارشناسان مربوطه در ادارات شهرستانها برای بررسی و حل مسائل موجود، این حضور به صورت مستمر اتفاق خواهد افتاد.

بنیادی افزود: تکریم ارباب رجوع در اولویت  برنامه های کار ما قراردارد و قصد براین است موارد تا حد امکان  درخود  شهرستانها حل و فصل و پاسخ دهی مناسب از سوی همکاران انجام شود .

وی بیان داشت: در شرایط کنونی جامعه که شاهد برنامه ریزی هایی از سوی دشمن در جهت تلقین و فضاسازی نارضایتی در کشور هستیم انتظار مساعدت و تشریک مساعی در راستای خدمت رسانی بی منت از تمام ادارات زیر مجموعه داریم تا تنگناها و موانع به شکل مطلوب برطرف شود.

در این نشست حسینی، رئیس اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان طارم با طرح  مشکلاتی از حوزه اشتغال در خصوص طرح مشاغل روستایی و پایدار گفت: عدم همکاری برخی از بانکهای عامل در پرداخت تسهیلات به امر اشتغال از دغدغه های حال حاضر این مجموعه است.

در ادامه محمدرضا رهروی، سرپرست اداره اشتغال و هدایت نیروی کار اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان مطرح کرد: وزارتخانه بر استقرار کاریابی ها از جهت کاهش مراجعات مکرر به اداره ها و همینطور کاهش بیکاری در شهرستان ها تاکید دارد.

رهروی افزود: اداره شهرستان طارم با توجه به فرجه ی 2ماهه از سوی اداره کل هنوز اقدام به معرفی مکان جهت استقرار کاریابی در این شهرستان نکرده است و این امر سبب می گردد ظرف مدت  یک هفته مجوز این موسسه لغو گردد.  

همچنین  در ادامه هریک از کارشناسان در حوزه روابط کار و تعاون گزارشاتی را ارائه و برای رفع مشکلات راهکارهایی را مطرح کردند.

۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید