اخبار

با اهتمام اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان:

واحدهای تولیدی استان محصولاتشان را از طریق فروشگاه های رفاه عرضه می کنند

واحدهای تولیدی استان محصولاتشان را از طریق فروشگاه های رفاه عرضه می کنند
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: برای بهره مندی واحدهای تولیدی صنعتی این استان از ظرفیت فروشگاه های زنجیره ای رفاه برای عرضه محصولات، اقدامات و پی گیری هایی برای عقد قرارداد در دستور کار ست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در نشستی با مدیر فروشگاههای زنجیره ای رفاه استان، افزود: درراستای اجرایی کردن شعارامسال تصمیم گرفته ایم از واحدهای تولیدی صنعتی استان که کالای تمام شده دارند و مستقیما با بازار در ارتباط هستند، حمایت کنیم.  
وی هدف از انتخاب فروشگاه رفاه شهرستان ابهر برای عملیاتی کردن عرضه محصولات تولیدی واحدها را حضور واحدهای مختلف صنعتی در این شهرستان عنوان کرد و افزود: ظرفیت موجود در شبکه فروشگاههای رفاه دارای می تواند زمینه تحقق اهداف تعیین شده برای حمایت از کالای تولید داخل را فراهم سازد.
    
یوسفی با بیان اینکه یکی از مشکلات زنجیره های ارزش و تولید اتصال ضعیف به بازار خیلی ضعیف است، گفت: واحدهای تولیدی صنعتی تولیدات خوبی دارند ولی مشکل اساسی موضوع اتصال به شبکه بازار است که این امر رقابت پذیری تولیدات را تحت الشعاع قرار می دهد. و با عث می شود آن طور که باید نتوانیم با سایر رقبا و شرکتهای داخلی و بین المللی رقابت کنیم.
        
وی به پی گیری جهت اتصال واحدهای تولیدی برای بهره گیری از درگاه فروشگاه رفاه برای توزیع محصولات خود در شهرستان ابهر اشاره کرد و گفت: تقویت زنجیره فروش و حلقه اتصال به بازار موجب رونق می شود و با این روش می توانیم رکود را در واحدهایی که با مشکل مواجه هستند از بین ببریم.
 
مدیر فروشگاههای زنجیره ای رفاه استان زنجان نیز با بیان اینکه فروشگاه
رفاه از سال 1373 شروع به کار کرده است؛ تصریح کرد: این فروشگاه بعنوان اولین فروشگاه الکترونیکی وارد شبکه شد.

سلطانی با اشاره به اینکه در دوران دولت تدبیر و امید تلاش شد که این مجموعه به عنوان کسب و کار جدید به کشور معرفی شود تا باعث ثبات اقتصادی وتنظیم بازار شود؛ گفت: امروزه ازابعاد مختلفی این موضوع تحقق پیدا کرده ولی تهدیدهایی ازسایر جهات درجامعه احساس می شود و آن هم بحث ارائه کالا با کیفیت کالاهای با استاندارد جهانی در عرصه رقابت است.

وی با بیان اینکه شعار و هدف ما رضایتمندی مصرف کننده است چرا که با ارائه خدمات و کالای بهتر کسب و کار رونق می گیرد.

مدیر فروشگاههای زنجیره ای رفاه استان زنجان در پایان با اشاره به اینکه 95 درصد کالاهای قابل عرضه در فروشگاه های رفاه استان داخلی هستند گفت: افتخارمیکنیم که سبب رونق کسب وکارهای کوچک و بزرگ شده ایم .

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با حضور موسوی پور،رئیس حراست و پاک منش، سرپرست مدیریت امورتعاون اداره کل بعد از این نشست از شرکت تعاونی ارغوان هیدج( بسته بندی حبوبات و غلات)، شرکت تعاونی تلاشگران کفش هیدج و چند واحد دیگر بازدید کرد.

 

۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید