اخبار

آموزش‌های مهارتی در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد زنجان توسعه می‌یابد

آموزش‌های مهارتی در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد زنجان توسعه می‌یابد
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: آموزش‌های مهارتی در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد زنجان توسعه می‌یابد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگززاری فارس، محمدرضا انصاری اظهار کرد: اداره آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان برنامه‌ریزی لازم برای کیفیت بخشی برنامه‌های اوقات فراغت و تحقق اهداف و برنامه‌های اسناد بالا دستی و قوانین موجود و توجه سند راهبردی مهارت و فناوری سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای را انجام می‌دهد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با اشاره به اینکه به منظور کیفیت بخشی و بهره‌گیری از نیروی انسانی تفاهم‌نامه‌های مختلفی توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان و سایر دستگاه‌ها منعقد می‌شود؛ بیان کرد: یکی از تفاهم‌نامه‌های انعقادی طی ماه گذشته با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است.

انصاری موضوع تفاهمنامه با اداره کل ارشاد را توسعه آموزش‌های مهارتی در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد اعلام کرد و گفت: این آموزش‌ها به منظور دستیابی به اهداف کلان مدیریت اوقات فراغت ارائه می‌شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان از برگزاری دوره‌های آموزشی مهارتی برای روستائیان و کارکنان معرفی شده از طرف کانون فرهنگی مساجد روستایی خبر داد و افزود: تهیه و تدوین استانداردها و شایستگی‌های آموزشی شغلی؛ بررسی و تطبیق محتوای آموزشی کانون فرهنگی مساجد روستایی استان، تامین و تربیت مربیان مهارتی، ارائه محتواهای آموزشی و ... از دیگر اهداف اجرای این تفاهم‌نامه است.

۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید