اخبار

تسهیلات توسعه اشتغال پایدار روستایی با نرخ کارمزد پایین پرداخت شد

تسهیلات توسعه اشتغال پایدار روستایی با نرخ کارمزد پایین پرداخت شد
استاندار زنجان گفت: تسهیلات توسعه اشتغال پایدار روستایی با نرخ کارمزد پایین، پرداخت شده و بسیاری از افراد، متقاضی این نوع تسهیلات هستند.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری مهر، اسدالله درویش ‌امیری در جلسه کارگروه نظارت بر تسهیلات تکلیفی و منابع بانکی استان، با بیان اینکه در این زمینه باید سقف میزان تسهیلات شهرستانی برداشته شود، اظهار کرد: این امر، سبب می‌ شود تا هر یک از شهرستان‌ ها به میزان همت، تلاش و پیگیری خود از این تسهیلات بهره ‌مند شوند.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه پیگیری، پذیرش و تصویب طرح ‌های متقاضی تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در بخش ‌های مختلف باید به دستگاه‌ های متولی واگذار شود، گفت: سازمان ‌های میراث فرهنگی، جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت باید طرح‌ های مربوطه را پیگیری کرده و نسبت به پذیرش و تصویب آنها پاسخگو بوده و گزارش جمع‌ بندی نهایی تمام طرح ‌ها باید توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارائه گردد.

درویش امیری با بیان اینکه تسهیلات توسعه اشتغال پایدار روستایی با نرخ کارمزد پایین، پرداخت شده و بسیاری از افراد، متقاضی این نوع تسهیلات هستند، خاطر نشان کرد: با وجود اینکه طرح ‌های مصوب استان، 2 برابر میزان ابلاغی است، باید حلقه مفقوده در عدم عقد قرارداد با متقاضیان، بررسی و رفع گردد تا متقاضیان بتوانند از این مرحله، عبور کرده و از تسهیلات فوق، بهره ‌مند شوند.

وی  تصریح کرد: در کنار تلاش برای معرفی طرح‌ ها، باید به ‌گونه ‌ای عمل شود تا روستاییان بتوانند از این فرصت، استفاده لازم را کرده و تسهیلات کم ‌بهره به محل‌ هایی که از استطاعت و توانایی مالی لازم برخوردار نیستند، ارائه شود.

۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید