اخبار

برپایی نمایشگاه فن بازار بخش تعاون در سال جاری

برپایی نمایشگاه  فن بازار بخش  تعاون در سال جاری
سرپرست مدیریت امور تعاون اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری" نمایشگاه فن بازار بخش تعاون " خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارو رفاه اجتماعی استان زنجان، علی پاک منش در جلسه  هماهنگی  و برنامه ریزی برگزاری نمایشگاه  فن بازار بخش  تعاون که باحضور کارشناسان امور تعاون شهرستان های تابعه و مدیران عامل اتحادیه ها در سالن جلسات اداره کل برگزار گردید گفت: هدف از برپایی نمایشگاه توسعه تعاملات شبکه ای شرکت های تعاونی با یکدیگر و شناساندن توانمندی تعاونی ها در سطح عموم است .

وی همچنین اظهار داشت: حضور شرکت های تعاونی سبب می شود تا تعاونی ها با شناختی که از یکدیگر پیدا می کنند بتوانند از ظرفیت ها و امکانات بالقوه خود استفاده نمایند.

پاک منش در ادامه توضیح داد: در نظر داریم نمایشگاه  فن بازار بخش تعاون  با مشارکت و همکاری خانه تعاونگران در مرداد ماه سال جاری  برگزار نماییم.

سرپرست مدیریت امور تعاون اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان مهمترین دلیل برگزاری نمایشگاه مذکور را ترویج فرهنگ تعاون دانست و گفت: بهترین روش برای بیان توانمندی ها و بازاریابی تعاونی ها برگزاری چنین نمایشگاه هایی است و این فرصتی جهت شناساندن تعاونی ها برای عموم مردم می باشد.

 در ادامه این جلسه احسان اعرابی رئیس خانه تعاونگران استان زنجان  گفت: مادرصدد هستیم نمایشگاهی در راستای حمایت از کالاهای ایرانی تحت عنوان "فن بازار بخش تعاون"با مشارکت و حضور شرکت های  تعاونی و اتحادیه ها در مرداد ماه سال جاری برگزار نماییم و امیدواریم این نمایشگاه به بهترین نحو و با حداقل هزینه برگزار شود.

اعرابی به برنامه های متعددی که در طی روزهای نمایشگاه پیش بینی شده  اشاره نمود و افزود:  مراسم افتتاحیه ، اختتامیه ، و همچین برگزاری برنامه هایی جهت جذب و جلب توجه بازدید کنندگان از جمله این برنامه ها است.

وی بیان داشت: با ایجاد نمایشگاه فن بازار بخش تعاون بسترهای مناسبی برای ارائه دهندگان محصولات و خدمات به منظور تعامل بیشتر و کشف توانمندی های تعاونی ها، پیش بینی شده است.
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید