اخبار

افتتاح طرح ارتقای هتلینگ بیمارستان امام حسین (ع) زنجان

افتتاح طرح ارتقای هتلینگ بیمارستان امام حسین (ع) زنجان
مدیر درمان تامین‌اجتماعی استان زنجان گفت: طی هفته تامین‌اجتماعی، طرح ارتقای هتلینگ در 1300 مترمربع از فضای بیمارستان امام حسین (ع) افتتاح شد.
 

علی محمدی با تاکید بر این‌که ارتقای هتلینگ مراکز درمانی نقش به‌سزایی در رضایت خاطر بیماران و بهبود حال روحی همراهان بیمار دارد، اظهار کرد: خوشبختانه در خدمت‌رسانی به بیماران لحظه‌ای درنگ نشده است و طرح ارتقای هتلینگ در بیش از 1300 مترمربع از فضاهای خالص درمانی از جمله بخش اطفال، رومینگین، زنان، لابی، فضای انتظار بیماران و فضاهای عمومی با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 200 میلیون تومان اجرایی شد.


این مسئول با اشاره به این‌که بیمارستان امام حسین (ع) در زمینه انجام زایمان‌های بی‌درد، بین بیمارستان‌های استان رتبه اول و بین بیمارستان‌های سازمان در سطح کشور رتبه دوم را کسب کرده است، ادامه داد: از جمله موضوعات مهم و حائز اهمیت که در جهت ارتقای رضایتمندی مراکز درمانی، در بسته تعریف‌شده سیاست‌های نظام سلامت و اهداف کلان سازمان به آن اشاره شده است، ارائه خدمات هتلینگ با کیفیت به مراجعان است؛ چراکه در نهایت به حفظ شان و منزلت مراجعان منتج می‌شود و این مهم از نشانه‌های جوامع توسعه‌یافته است.


وی در ادامه افزود: یکی از نقاط قوت سازمان، حذف دفترچه درمانی و جایگزین کردن با نسخه الکترونیک برای اولین بار در کشور بود که تاثیرات بسیار زیاد و رضایتمندی فراوان مراجعان را به همراه داشته است. طوری که بیمار یا ارائه کد ملی، از همه خدمات درمانی این بیمارستان به صورت کاملا رایگان بهره‌مند و پرونده الکترونیکی سلامت برای وی تشکیل می‌شود.


محمدی خاطرنشان کرد: علاوه بر این، خوشبختانه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان در راستای گسترش کانال‌های ارائه خدمات غیر حضوری در بستر تلفن همراه، با هدف کاهش مراجعات حضوری ذی‌نفعان و بیماران و متعاقب آن، کاهش هزینه‌ها و تسریع در دسترسی به خدمات مورد نیاز، سرویس‌های نوبت دهی مراکز درمانی را به دو برابر ظرفیت ارتقا داده است.

۲۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید