اخبار

در جلسه شورای اداری اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان مطرح شد:

اعتماد مردم سرمایه بزرگ اجتماعی است

اعتماد مردم سرمایه بزرگ اجتماعی است
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان با بیان این که پاسخگوئی از وظایف اولیه و اساسی ما می باشدگفت: اعتماد مردم سرمایه بزرگ اجتماعی است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در جلسه شورای اداری که در جهت تبیین برنامه ها و سیاست های راهبردی وزارت متبوع  با توجه به شرایط حاکم بر تولید و اقتصاد بنگاه های اقتصادی با حضور مدیران حوزه های مختلف و روسای ادارات ستادی و اجرایی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گفت: چندسالی است که پیگیر تحقق این مهم هستیم ولی متاسفانه نتوانسته ایم اقتصاد خود را مقاوم سازی کنیم.

وی افزود: در همین راستا بایستی نگاهمان را به بحث اقتصاد تغییر دهیم.

یوسفی ادامه داد: شرایط کنونی کشور با توجه به برخی نابسامانی های ساختاری، عدم مدیریت کافی، شرایط عمومی اقتصادی از یک سو و فشارهای روانی و تشکیل اتاق فکر سایر کشورها با 1200 کارشناس اقتصادی و نخبه علیه کشور ما برای تحت فشار قراردادن و ایجاد جنگ روانی از سوی دیگر مارا برآن می دارد بیش از پیش همدل تر و متحدتر عمل نماییم و با صبرو پایداری و پایمردی به رفع نقاط ضعف خود بپردازیم.

مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان با تاکید بر رعایت منزلت ارباب رجوع، بیان داشت: ما باید از ابزارها و ظرفیت هایی که در دولت الکترونیک تعریف شده است استفاده کنیم تا مخاطبین مجبور نشوند برای هر کاری مراجعه حضوری داشته باشند.

یوسفی با بیان این که اعتماد مردم سرمایه بزرگ اجتماعی است اظهار داشت: با توجه به استقرار میز خدمت با هدف کاهش نارضایتی مردم در محل این اداره کل باید بر حسب وظیفه به همه درخواست ها و نامه های واصله از سوی مردم عزیز و مسئولین محترم پاسخ داده شود. زیرا پاسخگوئی از وظایف اولیه و اساسی ما می باشد.

وی در ادامه با تاکید بر تلاش و دقت نظر در اجرای ماموریت های واگذار شده از سوی وزارت متبوع گفتند : بایستی برای ارتقای کیفیت کار و بهبود روشها از طرح ها و افکار نو استفاده کرد و با دقت و سرعت در تصمیمات با تلاشی همه جانبه از تمامی ظرفیتها انسانی و امکانات اداری استفاده نمود تا با کمترین هزینه و بدور از آسیب ها عملکردی مطلوب داشته باشیم. زیرا کیفیت کار برای ما از اهمیت بالاتری نسبت به کمیت برخوردار است چراکه توجه به کیفیت کار است که مارا به نتیجه نهایی و ثمر بخشی آن می رساند.

یوسفی نظارت دقیق و به موقع، خصوصا نظارت میدانی بر فضای کسب و کار را وظیفه ذاتی مدیران و روسای ادارات اجرایی دانسته و گفت: باید حوزه تحت مدیریت خود را با دقت لازم بررسی و با خرد جمعی، مشارکت عمومی و رعایت دقیق قوانین و اجرای برنامه های راهبردی در حوزه های مختلف به مخاطبین عزیز خدمت رسانی داشته باشیم.

شایان ذکر است، در این جلسه مدیران و روسای ادارات ستادی و اجرایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

 

۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۳:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید