اخبار

در جلسه شورای هماهنگی دستگاههای استانی تابعه وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی مطرح شد:

هم افزائی جهت تقویت اهداف وزارت و سازمانهای تابعه

هم افزائی جهت تقویت اهداف  وزارت و سازمانهای تابعه
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به هم افزایی و استفاده از فرصتها در جهت تقویت اهداف وزارت و سازمانهای تابعه و تلاش برای معرفی و نقش آفرینی دستگاه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در پنجمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای استانی تابعه وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی که در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای زنجان برگزار گردید ضمن تبریک هفته ملی مهارت و ششم مرداد روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای به تمامی تلاشگران این عرصه و کارآفرینان، از سازمان فنی و حرفه ای کشور و بویژه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای زنجان که در راستای اشتغال پایدار و توسعه کارآفرینی نقش ارزنده ای را برعهده دارند، تقدیر و تشکر کرد.

یوسفی با بیان این که یکی از برنامه های بسیار مهمی که دولت پیش رو دارد با مسئولیت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، اجرای برنامه های اشتغال روستایی و فراگیر است و تقاضای ما از همه دست اندرکاران اجرای این برنامه ها این است که به عنوان خانواده بزرگ تعاون کارورفاه اجتماعی نهایت تلاش خود را در این زمینه داشته باشند.

وی همچنین از بانکهای عامل خصوصا بانکهای رفاه، توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید خواست تلاش و عملکرد بیشتری را در امر مهم اعطای تسهیلات به متقاضیان از خود نشان دهند و همکاری های لازم را انجام دهند.

یوسفی اشاره ای هم به مطالب مهم ارائه شده در جلسه ویدئو کنفرانس با وزیر و معاونین وزارت متبوع نمود و گفت:  به هم افزایی و استفاده از فرصتها در جهت تقویت اهداف وزارت و سازمانهای تابعه و تلاش برای معرفی و نقش آفرینی دستگاه تاکید شده است و ما نیز به طور جدی این مهم را در دستور کار قرار داده ایم.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان اظهار داشت: بانک توسعه تعاون در سطح کشور رتبه اول را کسب کرده است ولی متاسفانه در استان دارای شرایط مناسبی نیست و از آنجائیکه ما متولی اجرای این دو طرح مهم  اشتغال روستایی و اشتغال پایدار هستیم صورت خوبی ندارد صندوق ها، موسسات مالی و بانکها عملکرد ضعیف از خود نشان دهند و ما آمادگی رفع هرگونه مانع و مشکل پیش رو در این مسیر را داریم.

در این جلسه محمدرضا انصاری مدیرکل اداره آموزش فنی و حرفه ای زنجان برنامه های هفته ملی مهارت سال 97 را جهت هم افزایی و استفاده از ظرفیت اعضاء شورای هماهنگی به شرح زیر تشریح نمود:

آموزش های مهارتی با مشارکت بنگاه های اقتصادی، تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی، سمن ها و جلب مشارکت مردمی، کارآفرینی در روستا، گشترش شهروند الکترونیک، خانواده و خودباوری جوانان و امید به آینده و آموزش فنی و حرفه ای و کارآفرینی.

شایان ذکر است در هریک از آموزشهای مهارتی عنوان شده برنامه های متنوعی از سوی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای زنجان آماده اجرا می باشد.

 

 

 

 

 

۱ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید