اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت هفته مهارت آموزی

پیام تبریک مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت هفته مهارت آموزی
محمدرضا یوسفی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت هفته مهارت آموزی پیام تبریکی را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، متن کامل پیام به شرح زیر است:

سال 97 که با عنایت ویژه مقام معظم رهبری(مدظله عالی)،به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است، بی تردید تعیین کننده مسیری در جهت تلفیق دانش، مهارت وخلاقیت باهدف تجمیع سرمایه های کوچک از یک سو و ایجاد اشتغال پایدار همراه با کارآفرینی از سوی دیگر است و از مقوله های مهم در پیشبرد اهداف توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور است. هفته ملی مهارت در واقع فرصتی برای آحاد جامعه است که با نقش مهارت و فن در ایجاد اشتغال که امروزه بزرگترین معضل جامعه ماست آشنا شوند.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته ملی مهارت ، به مناسبت 6 مرداد، روز ملی ترویج آموزش های فنی و حرفه ای و کارآفرینی  و تبریک به تمام تلاشگران این عرصه و کارآفرینان، برخود فرض میدانم از سازمان فنی و حرفه ای کشور و همچنین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای زنجان که انباشتی از تجارب ارزشمند در حوزه آموزش های فنی و حرفه ای و توانمندسازی منابع انسانی است تقدیر و تشکر نمایم .

چشم انداز ما از آینده توسعه خلاقیت و نوآوری،افزایش خودباوری در جوانان،تقویت فرهنگ کارآفرینی و آموزش مهارت های کسب و کار در راستای بهبود وضع اجتماعی،اقتصادی و فرهنگی جامعه می باشد.

امروز با توجه به شرایط کنونی کشور و در راستای مقاوم سازی اقتصاد تاکید می شود نسبت به آموزش های مهارتی نگاهی هوشمندانه داشته باشیم. چرا که در بحث اقتصاد مقاومتی و اشتغال مهارت آموزی یکی از کلید واژه های مهم است که فرهنگ ملی مهارت نیز از این طریق ارتقا خواهد یافت.

امیداست با توفیق الهی در کنار هم با همدلی و همکاری مأموریت ها و مسؤولیت های خود را به خوبی انجام دهیم و شاهد تحول عظیمی در مهارت آموزی ، رشد و آبادانی کشور عزیزمان باشیم.

رضایت حق تعالی و دعای خیر هم وطنان عزیز ره توشه مسیرتان باشد.  برایتان روزهایی خوب،  توأم با آرامش و همت عالی در همه ابعاد زندگی را خواستارم.           

        

 

۲ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید