اخبار

درخشش تیم نخبگان مهارتی زنجان در رقابت‌های ملی مهارت

درخشش تیم نخبگان مهارتی زنجان در رقابت‌های ملی مهارت
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، از درخشش تیم نخبگان مهارتی استان زنجان در مسابقات ملی مهارت و انتخابی جهانی روسیه خبر داد وگفت: چهار مدال رنگارنگ و اخذ سه دیپلم رهاورد تیم مهارت استان زنجان بوده است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری ایسنا، محمدرضا انصاری اظهار کرد: هجدهمین دوره از مسابقات ملی مهارت انتخابی مسابقات جهانی با درخشش تیم نخبگان مهارتی استان به پایان رسید .

وی افزود: در این رقابت‌ها تیم نخبگان مهارتی استان زنجان با کسب مدال‌های رنگارنگ و دیپلم افتخار در جایگاه مناسبی قرار گرفت که این نشان از تلاش و توان بالای اعضای این تیم دارد که افتخاری برای استان محسوب می‌شود .

انصاری تصریح کرد: تیم نخبگان مهارتی استان هجدهمین دوره از مسابقات ملی مهارت توانستند یک مدال طلا، دو مدال نقره، یک مدال برنز و سه دیپلم افتخار را کسب کنند .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در ادامه یادآور شد: تیم نخبگان مهارتی استان زنجان حاضر در مسابقات ملی مهارتی و انتخابی مسابقات جهانی متشکل از حسین نصیری در رشته فناوری مکانیک مدال طلا، امیر هادیلو رشته تعمیر و نگهداری ماشین‌های سنگین مدال نقره، علی شیخان در رشته نقاشی خودرو مدال نقره و علی بردیا در رشته فناوری آب مدال برنز را کسب کردند .

انصاری گفت: در ادامه این رقابت‌ها نیما سلمانی، علی عباسی و ابوالفضل عباسی در رشته‌های گرافیک و مکاترونیک تیمی، به کسب نشان مدالیون دست یافتند .

این مسئول خاطرنشان کرد: درخشش تیم نخبگان مهارتی استان نتیجه حضور اصناف و اتحادیه‌ها استان در کنار مهارت‌آموزان است که در آینده شاهد درخشش تعداد بیشتر مهارت‌آموزان استان در عرصه‌های مختلف خواهیم بود
۲ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید