اخبار

پیگیری پیشنهادات کارفرمایان، کارگران و تعاونی ها در خصوص اصلاح قوانین

پیگیری پیشنهادات کارفرمایان، کارگران و تعاونی ها در خصوص اصلاح قوانین
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در اجرای قانون بهبود مستمر فضای کسب و کار پیشنهادات کارفرمایان، کارگران و تعاونی ها در خصوص اصلاح قوانین و مقررات پیگیری می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان طیب جعفری با اعلام این موضوع افزود: کارفرمایان، کارگران و تشکل های صنفی و تعاونی ها می توانند نظرات اصلاحی خود در مورد قوانین، آیین نامه ها و مقررات را از طریق وبگاه اینترنتی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به آدرس https://zanjan.mcls.gov.ir ،در بخش قانون بهبود مستمر فضای کسب و کار در اختیار این اداره کل قرار دهند .
جعفری ادامه داد: نظرات و پیشنهادات پس از وصول، بررسی و از طریق شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی پیگیری میشود .
وی همچنین بیان داشت: پیشنهادات اصلاحی در صورت پذیرش از سوی شورای استانی جهت انجام مراحل بعدی به شورای کشوری ارسال می گردد که می توان از این طریق بسیاری از مقررات زائد و غیر ضروری را حذف و مقررات فعلی را اصلاح نمود .
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از کارفرمایان، کارگران، تعاونی ها و تشکل های غیر دولتی خواست با مشارکت در این اقدام، زمینه بهبود فضای کسب و کار در استان را فراهم نمایند .
۲ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید